Czy wiesz, o której godzinie się urodziłeś? Wbrew pozorom ma to znaczenie. W astrologii dzień dzieli się na 6 elementów, z których każdy trwa cztery godziny. To, kiedy się urodziłeś, zależy od tego, jakie cechy charakteru otrzymałeś. Co więcej, czas urodzenia może również wiele powiedzieć o Twojej przyszłości. Ta wiedza jest sygnałem i ostrzeżeniem o tym, jak należy kierować swoim życiem.

Co mówi Twoja godzina urodzenia?

Moment, w którym przychodzimy na ten świat, nie jest przypadkowy. Dokładny czas jest rejestrowany nie bez powodu. To bardzo ważna informacja. Czas urodzenia definiuje całe Twoje życie.

Jeśli urodziłeś się na granicy dwóch segmentów, oba opisy w pewnym stopniu Cię dotyczą. Osoby urodzone dokładnie o godzinie, oddzielającej dwie z dwunastu pór dnia, są wyjątkowe, ale jednocześnie często mają trudny charakter i napotykają więcej przeciwności losu niż inni.

Powszechnie przyjmuje się, że osoby urodzone od północy do świtu są dość spokojne i zrównoważone. Z drugiej strony osoby urodzone po południu mają dużo energii, często są niezrównoważone emocjonalnie i niestabilne.

00:00 - 04:00 - Nocne dzieci – marzyciele

Całe życie bujają w obłokach i potrafią być bardzo oderwanymi od rzeczywistości. Lubią robić plany i rozważać najbardziej irracjonalne tematy. Zwykle nic z tego nie wynika. Lubią się też kłócić, choć dojście do porozumienia czy wniosków to dla nich tylko efekt uboczny.

Ci ludzie raczej się nie zmienią. Mimo upływu lat wciąż są zaskakująco naiwni i pełni dziecięcego entuzjazmu i radości. Zawsze pozostają wierni swoim ideałom.

Powinni uważać na żywioły. Lubią obcować z naturą, ale bywa to bezlitosne.

04:00 - 08:00 - Urodzeni wcześnie rano mają dużo wytrwałości

Zawsze osiągają swoje cele. Nie onieśmiela ich wizja ciężkiej i długiej pracy. Mogą w 100% robić to, na czym im zależy i co uważają za słuszne. Ci ludzie są niezwykle silni i odporni. Cechuje ich także wiara w siebie. Wiedzą, czego chcą. Mają też wysokie IQ.

Często, gdy wchodzą do firmy, całkowicie zapominają o reszcie świata. Czasami też zaniedbują swoje zdrowie. W pewnym momencie może to być boleśnie odczuwalne.

08:00 - 12:00 - Rano rodzą się optymiści i myśliciele

Osoby urodzone w południe są zazwyczaj bardzo pozytywnie nastawione do świata. Często się uśmiechają i bardzo dobrze znoszą przeciwności losu. W rzeczywistości są to niezwykle silni ludzie, których nic nie złamie. Potrafią wstawać niezliczoną ilość razy, otrzepywać kolana i dalej iść z uśmiechem. Bardzo cenią życie i są wdzięczni za każdy dzień.

Ludzie urodzeni w tym czasie często ufają niewłaściwym osobom i inicjują podejrzane znajomości. Niektórzy z nich mogą być naprawdę niebezpieczne.

12:00 - 16:00 - Dzieci urodzone po południu są pełne energii i niezwykle kreatywne

Mają miliard pomysłów na minutę i ciągle się spieszą. Nie mogą usiedzieć spokojnie. Są bez przerwy aktywne. Uwielbiają podejmować wyzwania i uczyć się nowych rzeczy. Są bardzo otwarci i zaradni. Otaczają się dużą grupą przyjaciół. Chętnie pomagają innym i naprawdę wiedzą, jak słuchać. Są ekspertami w rozwiązywaniu problemów. Często jednak popadają w konflikty.

Osoby urodzone o tej porze powinny bardzo uważać na swoje finanse. W pewnym momencie ich życia pieniądze mogą odegrać kluczową rolę.

16:00 - 20:00 – Późny dzień – czas buntownika

Od najmłodszych lat szli własną drogą i nie przejmowali się zakazami i nakazami. W wieku dorosłym nadal mają reakcję alergiczną, gdy mówi się im, co mają robić. Wolą popełniać błędy i płacić za nie, niż słuchać rad innych. To niezwykle niezależni i odważni ludzie. Często są samotnikami i wydają się szaleni.

Największym zagrożeniem dla nich jest ich własny upór. Któregoś dnia mogą za to słono zapłacić.

20:00 - 24:00 - Wieczorem na świat przychodzą urodzeni liderzy

Mają siłę i charyzmę. Potrafią zarządzać ludźmi i przekonywać ich, że mają rację. Budzą podziw i szacunek. Uwielbiają dominować i mają silną potrzebę konkurowania. Są urodzonymi liderami. Są stworzeni, aby prowadzić, wytyczać nowe szlaki.

Osoby urodzone w godzinach wieczornych wyróżniają się niezwykłą odwagą, wielką mądrością i zdrowym rozsądkiem, spokojem. Ta kombinacja pozwala im zajść daleko.

Powinni uważać na innych, ponieważ są oni gotowi ich się pozbyć.

Główne zdjęcie: google.com