Kiedy Tania z Kijowa miała 15 lat, po raz pierwszy wyjechała na wakacje do Egiptu. Dziewczyna była zachwycona tajemniczymi piramidami, bezkresną pustynią i beduinami. Beduinami w świecie arabskim nazywają mieszkańców pustyni, którzy prowadzą koczowniczy tryb życia. Wtedy na wakacjach Tania spotkała się z jednym z nich — z Abu.

foto: laykni.com

Młodemu Beduinowi bardzo się spodobała ładna cudzoziemka. Następnego dnia młodzi ludzie spotkali się, spacerowali po brzegu i się wymienili kontaktami. A po kilku dniach Tatiana i jej matka wrócili do Kijowa, ale związek z Abu dziewczyna nie przerwała. Para kontynuowała komunikację przez dwa lata. Tania nauczyła się języka arabskiego, a nawet zaczęła studiować w uniwersytecie na kierunku filologii arabskiej. Kolejna wizyta dziewczyny do Egiptu zakończyła się ślubem.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Nowożeńcy zaczęli mieszkać w domu na obrzeżach dzielnicy, gdzie zaczynała się pustynia. Dziewczyna pamięta, że życie tam nie było łatwe i jej już nie bardzo się podobało. Co jakiś czas mogła biec po ścianach jakaś jaszczurka i komary latały przez cały czas. Kiedy padał deszcz, on zalewał ich dom od środka, a burze piaskowe zasypywali ich piaskiem, ale Tania bardzo kochała męża i wierzyła, że wszystko się ułoży.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Tania i Abu są razem już 15 lat i wychowują czterech synów. Często bywają w Kijowie. Tatiana podziwia małżonka i zapewnia, że czuje się chroniona i kochana obok tego mężczyzny.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Główne zdjęcie: laykni.com