Aktorka po pięćdziesiątce na nowo przemyślała sobie, co to znaczy się starzeć, i jest to wspaniały punkt widzenia.

W wywiadzie dla magazynu Elle Jennifer Aniston powiedziała: „Żyjemy w społeczeństwie, które mówi kobietom, że w pewnym wieku muszą wyjść za mąż i mieć dzieci. Ale to wszystko bajki. Lub, jeśli chcesz, grzęzawisko, z którego stopniowo próbujemy uciec. "

Aktorka 11 lutego skończyła 50 lat i zdecydowanie nie pozwoli, aby tak drobny szczegół, jak wiek, determinował jej przyszłe życie.

Gwiazda kultowego serialu „Przyjaciele”, która ostatnio wystąpiła w filmie Netflixa „Kluseczka”, zawsze opierała się byciu ofiarą społecznych oczekiwań. Kobiety takie jak Aniston przypominają nam, że bez względu na to, kim jesteś w życiu, najważniejsze jest, aby móc skupić się na własnym szczęściu.

Aktorka mówi: „Każdy ma swoją własną drogę. Co sprawia że jestem szczęśliwa? Mam niesamowitą pracę. Mam rodzinę. Mam przyjaciół. Dlatego nie mam powodu, by czuć się inaczej ”.

Aniston podzieliła się tym, jak osiąga sukces na własnych warunkach i zawsze znajduje trochę czasu, aby realizować swoje ulubione hobby. Aktorka opowiedziała, jak mija jej poranek. Według Jennifer przede wszystkim trzeba pomyśleć o własnych myślach, duszy i ciele, bo one pomagają nam przygotować się na nadchodzący dzień.

Jeśli nie zadbasz o to, natychmiast wpłynie to na twoją energię wewnętrzną, wypełniając cię niespokojnymi myślami, zmartwieniami i niepotrzebnymi emocjami.

Najszczęśliwsze dni Aniston zaczynają się od rzeczy, które kocha: medytacji i spędzania czasu z bliskimi. A jeśli chodzi o portale społecznościowe, wierzy, że warto trzymać się od nich z daleka, bo wyciągają ludzi z realnego świata.

Aktorka mówi: „Nie sądzę, żebym coś straciła bez mediów społecznościowych. Bardziej lubię komunikować się z ludźmi, którzy są blisko mnie ”.

Niezależnie od tego, co dokładnie jest źródłem niewyczerpanej młodości Aniston (jej niezależność od technologii, medytacji czy przemyślanego podejścia do życia) swoim przykładem pokazuje nam, jak akceptować i inspirować siebie niezależnie od wieku.

W wywiadzie dla magazynu People z 2016 roku powiedziała:

Piękno jest wynikiem naszej wewnętrznej pewności siebie. Nie pozwól, aby niepowodzenia lub krytyka z zewnątrz spowodowały, że zaczniesz panikować, że gdzieś popełniłaś błąd. To tylko toksyczny hałas ”.

Główne zdjęcie: cluber.com.ua