Kobieca energia wypełnia kobietę od wewnątrz, ale jej światło i siła są widoczne z zewnątrz, oczy spełnionej kobiety błyszczą, a jej twarz zdradza, że ​​jest szczęśliwa. Porozmawiajmy o tym, co odbiera kobiecą energię.

Więc odbierają kobiecą energię:

Urazy, kłótnie, niedomówienia i zazdrość

Tak, te złe emocje nie tylko tymczasowo psują ci nastrój, ale wpływają na ciebie wewnętrznie. Naucz się wybaczać, odpuszczać urazy, nie zazdrościć, ponieważ wszystko na tym świecie jest wynikiem tego, co sami wybieramy. Ty też chcesz schudnąć 10 kg? Do przodu! Zastanawiasz się, jakie szczęście mają ci, którzy nic nie robią i otrzymują miliony? Włącz swój mózg i dąż do tego! Szukaj wyjść, dróg, rozwiązań, w przeciwnym razie mogą cię pożreć negatywne emocje.

Bezsenność, kiepski sen

Tak się zdarzyło historycznie, że my, kobiety, możemy poświęcić swój sen ze względu na ukochanego mężczyznę, ze względu na dziecko, ze względu na wczesne wstawanie do pracy lub do państwowej instytucji, w celu wykupienia wszystkiego, co jest na rynku i przygotowania pysznego śniadania. Ale ważne jest, aby pamiętać, że kiedy myślisz, że „później możesz się przespać” - sama zabijasz w sobie swoją kobiecą energię.

Brak satysfakcji z życia intymnego

Jeśli regularnie nie obcujesz z mężczyzną, którego kochasz, sprawy idą źle... ale możesz to naprawić. Poznawaj z mężem swoje uczucia, swoje ciało, wypróbujcie szalone pozycje, które z pewnością pomogą Ci czerpać przyjemność, cieszyć się procesem, uśmiechać się, generalnie osiągać orgazm. Życie seksualne to energia, więc nie marnuj czasu na mężczyzn, dla których jest ważne tylko zadowolenia siebie samych podczas intymności. Uwierz mi, jest teraz wielu mężczyzn gotowych poświęcić czas, wysiłek i energię, aby jego ukochana kobieta osiągnęła punkt kulminacyjny!

Nadmierna komunikacja

Jeśli poświęcasz zbyt dużo czasu sieciom społecznościowym i osobom, które Twoim zdaniem szczerze nie mogą być za Ciebie szczęśliwe, plotkują, nie życzą Ci dobrze, to wyczerpujesz siebie, swoją siłę i energię. Dowiedz się, jak filtrować swój krąg znajomych, osoby, które są obok ciebie, powinny wzbudzać zaufanie.

Brak dbania o siebie

Ważne jest, aby dziewczyna miała czas dla siebie, swojej skóry i włosów. Od czasu do czasu trzeba brać odprężające kąpiele, robić różne maski, wszystko to napełnia kobietę szczególną siłą, jej oczy zaczynają świecić, inaczej patrzy na świat, a świat na nią.

Randki z żonatymi mężczyznami

Bez wątpienia każdy związek to praca, ale związek z żonatym mężczyzną to inna historia. Ciągłe relacje z „żonatymi mężczyznami” są tak wyczerpujące, że poczucie własnej wartości kobiety spada w dół, z czasem zaczyna ona dewaluować, a jej głowa jest zapchana złymi myślami. Ciągle będzie opowiadał Ci, że wkrótce opuści swoją żonę i, oczywiście, złoży ci propozycję małżeństwa, przestając „lawirować” między tobą a inną kobietą. Ale prawdziwy mężczyzna nie mówi, a robi. Pamiętaj to. Podczas gdy on nadal będzie układał swoje historie, twoja energia ucierpi, a wraz z nią i ty...

Brak biżuterii i akcesoriów

Część biżuterii służy jako talizman, na przykład bransoletki dodają kobiecie siły i chronią ją, gdy wychodzi do ludzi - do pracy, na randkę, do parku na spacer. Powinnaś mieć dużo biżuterii, dla zamężnych kobiet jest to jeden ze wskaźników, że mężczyzna wie, jak poprawnie wyrazić swoją miłość i zadowolić swoją drugą połówkę, a samotne dziewczyny mogą przyciągnąć miłość swojego życia za pomocą pewnych akcesoriów.

Bałagan

Rozrzucone rzeczy po całym domu zasysają energię, na poziomie podświadomości kobiety to czują, więc zaczynają sprzątać, gdy są zdenerwowane lub gdy chcą uporządkować siebie i swoje myśli.

Popękane naczynia

Popękane stare naczynia mają negatywny wpływ nie tylko na energię kobiety, ale także na atmosferę w całym domu.

Brak hobby, pasji i inspiracji

Kiedy kobieta nie przepada za jakąś aktywnością, nie ma hobby, to tak, jakby była ciągnięta na dno, a wraz z nią jej energia. Kobieta w niczym nie widzi sensu, nie ma ochoty angażować się w samorozwój. Przebywanie w strefie komfortu działa przeciwko temu.

Próżność

Kobiecość i próżność są po prostu nie do pogodzenia. Pośpiech, nerwy i 1001 rzeczy nie mają nic wspólnego z aktywacją kobiecej energii i siły. Dodaj swojemu życiu więcej łagodności, życzliwości i wymiaru.

Główne zdjęcie: volkovysk.by