W wieku 62 lat Sharon Stone wciąż jest w stanie konkurować z wieloma 30-latkami. Każde nowe publiczne wystąpienie aktorki, każda nowa sesja zdjęciowa dosłownie promieniuje pozytywną i szaloną energią.

foto: oglavnom.su

Pewnego dnia Sharon postanowiła zadowolić swoich fanów świeżymi zdjęciami zrobionymi na okładkę słynnego błyszczącego magazynu. Aktorka do sesji zdjęciowej wybrała czarną obszerną koszulę i narzuciła na nią pasującą kurtkę. Sharon „przypadkowo” zostawiła rozpięte guziki koszuli, która nieco się rozchyliła z przodu.

foto: oglavnom.su

Dzięki tak oryginalnej technice aktorka pokazała bardzo pikantny szczegół: nie miała nic pod koszulą. Mimo dość prowokacyjnego charakteru zdjęcie wyglądało bardzo estetycznie i w ogóle nie wulgarnie. Sharon nałożyła na twarz minimum makijażu w odcieniu nude, ale mimo to wyglądała bardzo młodo i świeżo, czego nie omieszkali zauważyć liczni subskrybenci konta aktorki.

foto: oglavnom.su

„Sharon jest nadal ładna”, „62-latka wygląda znacznie lepiej niż wiele 40-latek”, „Nawet na tak odważnym zdjęciu wyglądasz na bardzo wyrafinowaną”, „Niesamowita piękność Sharon”, „A bez makijażu nie wyglądasz na starszą niż 40 "- napisali fani aktorki w komentarzach do publikacji.

Główne zdjęcie: oglavnom.su