Jeśli tego nie wiesz, to wielu lokalnych artystów było bohaterami nowego skandalu, gdy żądali dla siebie korzyści i zniżek, mówiąc, że podczas pandemii ich zarobki nie są na poprzednim poziomie i jest to niesprawiedliwe. Prawdopodobnie to jest ostry objaw "gorączki gwiazdy", nawet rozmawiać o tym nie chcemy. Jako przykład chciałbym przytoczyć niedawny akt słynnego hollywoodzkiego aktora Brada Pitta - tak należy się zachowywać w obecnych czasach.

Brad Pitt osobiście, a nie na planie. Aktor pracował w centrum wolontariuszy.

foto: lemurov.net

To zdjęcie zostało zrobione kilka godzin później, kiedy został „odkryty”. Wcześniej nikt nie zwracał uwagi na zwykłego mężczyznę w postrzępionych dżinsach i koszuli. Maska na twarzy, ciemne okulary, neutralne zachowanie - Pitt jeździł ciężarówkami, rozładowywał je, osobiście przenosił skrzynie i inne towary. Jednym słowem pracował, jak inni wolontariusze, nie wymagając specjalnego traktowania.

foto: lemurov.net

foto: lemurov.net

foto: lemurov.net

Nie zapominajmy – Brad nie jest młody, ma już 56 lat. Tak, jest w dobrej kondycji fizycznej i ma mnóstwo pieniędzy, więc Pitt zdecydował się pracować jako ładowacz nie dla siebie ani dla PR, ale dlatego, że jest to konieczne. Potrzebny był mieszkańcom Los Angeles, gdzie on sam mieszka - w skrzynkach znajdowało się jedzenie i niezbędne artykuły dla biednych. Jak zauważyli inni ochotnicy, nawet po ujawnieniu jego tożsamości aktor zachowywał się w bardzo naturalnie. Na przykład nie gardził przekąskami z tłuczonych ziemniaków z jajecznicą na prostym plastikowym talerzu z lokalnej kawiarni, jak wszyscy inni.

foto: lemurov.net

foto: lemurov.net

foto: lemurov.net

foto: lemurov.net

Po pracy Pitt rozmawiał i robił zdjęcia z każdym kto chciał. Było oczywiste, że praca i obcowanie z ludźmi sprawiały mu radość, miał okazję być użytecznym. Aktora nie jest ciężko zrozumieć, nadal jest uwikłany w skandaliczny rozwód z Jolie i batalię o opiekę nad dzieckiem, nie tak dawno rozstał się z kolejną pasją Nicole Poturalski. A oto świetna okazja, aby poczuć się potrzebnym, odpocząć od ciągłej uwagi i fałszu. I nie jest to trudne, towarzysze z naszej sceny, prawda?

foto: lemurov.net

Wyciągnij więc wnioski na temat tego, jak gwiazdy mogą i powinny się zachowywać.

Główne zdjęcie: lemurov.net