Wszyscy znamy Adriano Celentano jako niesamowitego aktora komediowego.

Jego filmy uwielbiają widzowie na całym świecie. A jego piękne piosenki przeniknęły do ​​serc ludzi z różnych pokoleń. Jednak niewiele wiemy o jego życiu rodzinnym. Możemy śmiało powiedzieć, że życie osobiste aktora jest sukcesem.

Celentano był zawsze dumny z tego, że jest monogamistą i całe życie poświęcił jednej osobie. Adriano Celentano i Claudia Mori byli w stanie utrzymać silne małżeństwo, pomimo wielu wielbicielek artysty. Są dumni ze swoich odnoszących sukcesy dzieci: swoich córek Rosity i Rosalindy, a także ich syna Giacomo.

foto: kakao.im

Rosita Celentano

Najstarsza córka aktora urodziła się w 1965 roku. Pomimo tego, że rodzice byli młodzi i zajęci swoją karierą, nadal potrafili dać jej z siebie wszystko, otaczać ją troską i miłością. Rosita poszła w ślady ojca i została aktorką, później zajęła się muzyką. Mimo to znalazła swój potencjał w telewizji, stając się odnoszącą sukcesy prezenterką telewizyjną. Warto zauważyć, że dziewczyna na początku swojej kariery uparcie ukrywała imiona swoich rodziców. Rosita chciała wszystko osiągnąć sama i udało jej się to.

foto: kakao.im

Giacomo Celentano

Syn aktora urodził się rok po Rosicie, w 1966 roku. Po ukończeniu szkoły Giacomo odbył służbę wojskową, a następnie zaczął uczyć się na Wydziale Wzornictwa, jednak nigdy studiów nie skończył. Jego prawdziwą pasją była muzyka, w wieku 23 lat Celentano Junior nagrał swój pierwszy album. Giacomo ukrywał swoje hobby przed ojcem, wiedząc, że aktor jest przeciwko dzieciom podążającym jego śladami. Dlatego syn artysty wystąpił pod pseudonimem Gabriel. Jednak ze względu na problemy zdrowotne Giacomo porzucił scenę. W 1996 roku poznał swoją miłość, ożenił się i wrócił na scenę. To żona pomogła mu pokonać depresję po długiej chorobie.

foto: kakao.im

Rosalind Celentano

Dziewczyna urodziła się w lipcu 1968 roku. Najmłodsza córka aktora zawsze była buntowniczką, która łamała ustalone kanony. Przyznała, że ​​ich matka, Claudia Mori, zajmowała się głównie ich wychowaniem, a sam Adriano Celentano spędzał cały czas na planie filmowym. Jednak mimo to dziewczyna nadal podążała śladami ojca. Rosalind zagrała w kilku filmach, otrzymała nagrody i uznanie w kręgu filmowców. Potem postanowiła zająć się śpiewaniem. Kiedyś dziewczyna podzieliła się z dziennikarzami, że pociągają ją zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Media podchwyciły tę wiadomość, a rozprzestrzeniających się plotek nie mogła powstrzymać nawet sama Rosalind.

foto: kakao.im

Główne zdjęcie: kakao.im