Paris-Michael Catherine Jackson jest jedyną córką" króla popu " Michaela Jacksona. Ona się urodziła 3 kwietnia 1998 roku w Beverly Hills (Kalifornia, USA).

Przez całe dzieciństwo, dziewczynka mieszkała razem z ojcem na słynnym ranczu "Neverland" i z braćmi.

Imię Paris pochodzi od francuskiej stolicy. Jej rodzicami chrzestnymi są Macaulay Culkin i Elizabeth Taylor. Dziewczynka uczyła się w najbardziej prestiżowych instytucjach edukacyjnych w Kalifornii. Jej życie od urodzenia było pod kamerami paparazzi, ale Paris wspomina ten czas z uśmiechem, ona wtedy to wszystko uwielbiała.

foto: laykni.com

W wieku 11 lat w życiu Paris zdarzyła się tragedia — zmarł jej ojciec. Z tą stratą dziewczyna jeszcze nie pogodziła się do tej pory. "Wszyscy mówią, że czas leczy. Właściwie to nie. Po prostu przyzwyczajasz się do życia z tym bólem" — przyznaje się Paris.

foto: laykni.com

W wieku 14 lat padła ofiarą przemocy. W szkole ona nie była kochana i postrzegana, w wyniku czego zaczęła się straszna depresja.

foto: laykni.com

Pragnienie życia powróciło po znalezieniu pracy, zaczęli jej zapraszać na różne sesje zdjęciowe do popularnych błyszczących magazynach. Zaczęła współpracować ze światowymi markami, występować w filmach i teledyskach.

foto: laykni.com

Lata dzieciństwa, Paris wspomina z czułością i drżeniem, zauważając, że Michael był wspaniałym ojcem. Dlatego śmierć słynnego taty dziewczyna cierpiała bardzo ciężko.

foto: laykni.com

Na cześć ojca, Paris zrobiła sobie tatuaż "29.08.1958" - jest to data jego urodzenia.

foto: laykni.com

Główne zdjęcie: laykni.com