Szczęście i pech powstają jako wynik kilku zmiennych. Staraj się zachować swoje plany w tajemnicy, lepiej komunikować się z przyjemnymi, inspirującymi ludźmi i walczyć z wewnętrznymi negatywnymi i toksycznymi ustawieniami. „Zaprogramuj” się poprawnie.

Toksyczne niejasne słowa

Faktem jest, że Wszechświat słyszy to, co mówimy, ale to nie twoje przesłanie ma dla niego szczególne znaczenie, ale same słowa. Uważaj, wybieraj je ostrożniej. Unikaj następujących zwrotów:

"Niczego sobie". Często mówimy to, gdy jesteśmy czymś zaskoczeni. Na pierwszy rzut oka jest to absolutnie nieszkodliwe, ale wypowiadając to zdanie, wydaje się, że mówisz: „Odmawiam sobie wszystkiego”, „Niczego nie chcę”. Te proste słowa skazują twój umysł na porażkę.

"Biedny". Tego słowa nie należy używać ani w odniesieniu do siebie, ani do innych. Przyciąga biedę, zatyka twoje kanały energii finansowej. Z tego powodu pojawiają się długi, niepowodzenia w pracy i biznesie.

"Nie". Negatywną odpowiedź można sformułować w inny sposób. Staraj się mówić słowo „nie” tak rzadko, jak to tylko możliwe, aby nie programować się na nędzę i biedę, problemy zdrowotne.

Z oczywistych powodów możesz dodać frazy i słowa, takie jak „Nienawidzę”, „Życzę Ci porażek”, „przegrany”, „Nie mogę”, „Nie potrafią”, „Moje serce pęka” i tak dalej.

Żal nad sobą

Jest to niezwykle toksyczne nastawienie, które generuje silny stres wewnętrzny. Chociaż emocje muszą zostać uwolnione i zaakceptowane, litość pogłębia problemy. W tej chwili przestają nam przeszkadzać, ale nie znikają, ale gromadzą się jak nadmuchiwany balon.

Wcześniej czy później ten balon wybuchnie pod wpływem nadmiernego stresu. Może to prowadzić do przedłużającej się depresji, załamania nerwowego lub innych tragicznych konsekwencji. Współczując sobie, odkładamy rozwiązanie problemu, ale sto razy poważniej go traktujemy. To jest zła ścieżka i należy jej w jakikolwiek sposób unikać. Co więcej, użalanie się nad sobą może powodować poważne problemy zdrowotne.

Panika i ciągły niepokój

Problemy mogą pojawić się zarówno ze względu na stan lęku, jak i z powodu programowania siebie z powodu paniki i przesadnej negatywności. Poddając się temu, ludzie często myślą sobie, że nie mogą już znaleźć miłości, że mają pecha, że ​​życie jest dla nich niesprawiedliwe. Wszechświat wychwytuje te myśli i blokuje przepływ pozytywnej energii. Nie oznacza to, że musisz się złamać i spróbować stać się optymistą. Wystarczy poszukać rozwiązania rzeczywistych problemów, a nie zamartwiać się i wymyślać coraz to nowych. Jeśli nie możesz sobie z tym poradzić, spróbuj afirmacji stresu i niepokoju.

Ciągłe podejrzenie i niedowierzanie w świetlaną przyszłość

Są ludzie, którzy żyją w świecie pełnym teorii konspiracji. Tak, w naszym świecie jest wiele problemów pochodzących od innych, ale to nie znaczy, że musisz przestać wierzyć w istnienie szczęścia, miłości i dobra.

Wiele osób przestaje wierzyć w szczęście, ponieważ w życiu dzieje się z nimi coś nieprzyjemnego. Ktoś przestaje chodzić do szpitala lub brać lekarstwa po błędnej diagnozie przez niekompetentnego lekarza. Inni ludzie podejrzewają drugą połowę o niewierność, chociaż nie ma wyraźnego powodu.

Kiedy nie wierzymy w siebie, w kogoś innego lub w coś, czego naprawdę potrzebujemy, programujemy się na porażkę, problemy, nieszczęście. Jeśli powiesz sobie, że świat jest dla ciebie niesprawiedliwy, to tak się stanie.

Główne zdjęcie: volkovysk.by