Taki mały, bezradny!

Isaac Matthews nawet nie myślał o zostaniu gwiazdą mediów społecznościowych, nie miał czasu - z powodu licznych pożarów na wyspie Kangura w Australii jest pełno pracy. Straszliwy upał ustąpił, wiatr się wzmógł, a noce na wyschniętej pustyni stały się naprawdę zimne. Niedawno farmer znalazł martwego oposa, a na jego ciele malutkie maleństwo, które z ostatnich sił przylgnęło do matki.

Maleństwo było bardzo malutkie, nie potrafiło o siebie zadbać, a poza tym zmarzło w nocy. Życie ledwie migotało w miniaturowym ciele, kiedy Matthews wziął go na rękę. Bez większego namysłu włączył ogrzewanie w samochodzie i podniósł oposa do ciepła. To jest moment, w którym zwierzę poczuło się cieplej i ożyło, i trafiło na wideo. Co za sentymentalny widok! Nic dziwnego, że ten filmik szybko zyskuje na popularności.

Source: youtube.com

Taki mały, bezradny! A teraz - z bardzo dużo większą szansą na przeżycie niż pół dnia temu. W Australii postanowili ocalić główne gatunki zwierząt przed zniszczeniem, więc dla tego maleństwa znajdzie się miejsce i opiekuńcze ręce.

Główne zdjęcie: storyfox.ru