Miłość jest dopuszczalna nie tylko dla wszystkich grup wiekowych, ale także dla wszystkich narodowości, typów wyglądu i innych cech. Na świecie są wyjątkowe i niezwykłe pary, które potwierdzają, że miłość jest tak naprawdę silnym uczuciem.

Renee Klein i Tyler Siegel

foto: lemurov.net

Tyler to były żołnierz piechoty morskiej, który stał się niepełnosprawnym po wojnie w Iraku. Eksplozja zniszczyła jego twarz, jedną rękę i palce drugiej ręki. Kiedy mężczyzna wrócił z działań wojennych, dla wielu jego wygląd wydawał się onieśmielający. Ale nie narzeczonej Tylera, Rene: dziewczyna nie tylko nie opuściła swojego narzeczonego, ale także nalegała na ślub. Jednak małżeństwo nie trwało długo i, według Siegela, rozpadło się z powodu nieprzygotowania René do życia rodzinnego.

Kelly Hildebrandt i Kelly Hildebrandt

foto: lemurov.net

Nie, nikt się nie ożenił. Po prostu małżonkowie mają absolutnie identyczne imiona i nazwiska. Dziewczyna na portalu społecznościowym szukała swoich imienników i trafiła na miłego mężczyznę. Po kilku tygodniach komunikacji internetowej młodzi ludzie spotkali się i zdali sobie sprawę, że lubią siebie nawzajem. Później para wzięła ślub i oczywiście nie było mowy o zmianie nazwiska.

Gabriela Peralta i Victor Hugo

foto: lemurov.net

Ta dwójka doskonale do siebie pasują, nie tylko pod względem charakteru i zainteresowań, ale także wyglądu. Ciała Victora i Gabrieli są prawie w całości pokryte wielobarwnymi tatuażami i kolczykami, a para lubi też wszczepiać implanty podskórne i inne modyfikacje - tworzenie tuneli, rozwidlenie języków. Para wygląda dziwnie, ale harmonijnie.

Elisani da Cruz Silva i Francinaldo da Silva Carvalho

foto: lemurov.net

Tych dwoje Brazylijczyków mogą mieć trudności w życiu codziennym ze względu na znaczną różnicę wzrostu: Elisani urosła do 2,1 metra, a Francinaldo - tylko do 1,65. Ale mężczyzna nie przestraszył się i oświadczył się ukochanej. Para ma również wspaniałego syna, który wciąż dorasta jako zupełnie zwyczajny chłopiec. Para jest bardzo znana w swojej ojczyźnie i często wpada w oko paparazzi.

Jayla i Jose Griggs

foto: lemurov.net

Jayla i Jose są dziećmi, więc ich ślub wydaje się niezwykły. Chłopiec i dziewczynka leczyli się razem i zostali przyjaciółmi. Jayla miała raka i bardzo chciała jak najszybciej doświadczyć wszystkich radości życia. Marzyła o weselu z gośćmi, sukienką i limuzyną. Rodzice Pary Młodej zorganizowali uroczystość na najwyższym poziomie, ale miesiąc później dziewczynka niestety zmarła.

Były to najbardziej niezwykłe pary na świecie, które budzą zainteresowanie, zachwyt, a czasem szacunek.

Główne zdjęcie: lemurov.net