Za tym chłopcem kryje się wielka sława i 34 rekordy, które wpisane są do Księgi Rekordów Guinnessa.

Dziś dowiemy się, jak teraz wygląda i czym się zajmuje, Bruce ma już 31 lat.

O małym utalentowanym dziecięcym siłaczu dowiedzieliśmy się w połowie lat 90-tych. Następnie, w wieku 6 lat, ciągnął włosami samochód marki Wołga przez 30 metrów.

foto: laykni.com

Kiedy chłopiec się urodził, matka od razu wiedziała, że ​​ma niezwykłego syna i wybrała mu imię - Bruce, na cześć swojego idola Bruce'a Lee. Jeszcze będąc w ciąży z zapałem oglądała wszystkie filmy z jego udziałem, kto wie, może to wszystko miało wpływ na chłopca.

foto: laykni.com

Chłopiec urodził się w październiku 1989 roku. Jego narodziny również były niezwykłe - w pociągu. Ciężarna matka nie zdążyła dotrzeć do Moskwy. Nic nie wiadomo o ojcu chłopca, matka wychowywała go samotnie.

foto: laykni.com

Kiedy Bruce miał dwa lata, już spokojnie robił szpagat, a mając trzy lata - chodził po potłuczonym szkle bez żadnych negatywnych konsekwencji. W wieku 4 lat chłopiec poszedł na Wushu, a później zaczął uprawiać inne orientalne sztuki walki, jak idol swojej matki.

foto: laykni.com

Chlebnikow uczęszczał do szkoły tylko przez trzy lata, a następnie matka podjęła decyzję uczyć go w domu. Kobieta uważała, że ​​będzie to bezpieczniejsze, bo chłopcy często się kłócą, a jeśli Bruce brał udział w bójce, to jeden z kolegów z klasy mógłby zostać ciężko ranny. W tym czasie siła jego uderzenia wynosiła już 400 kg.

foto: laykni.com

Od najmłodszych lat Bruce zapuścił włosy, które były jego „atutem”. To z ich pomocą ustanowił wiele rekordów, które zostały wpisane do Księgi Rekordów Guinnessa.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Używając włosów Chlebnikow potrafił ciągać autobusy, samoloty bojowe, dźwigi samochodowe i parowce. Ale jego siła tkwiła nie tylko we włosach, ale także w dłoniach, którymi w półtorej godziny zdołał podrzeć 365 grubych odrywanych kalendarzy. A elastyczność Bruce'a i szpagat wykonane na dwóch krzesłach przy wadze 240 kg zaskoczył nawet Jean-Claude Van Damme. Chlebnikow zna go osobiście i czasami odwiedza go.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

W tej chwili Bruce Chlebnikow ma 31 lat. Z wyglądu bardzo się zmienił. Pozbył się włosów. Nawiasem mówiąc, w połowie 2000 roku eksperci wzięli jego włosy w celu przeprowadzenia badań. Okazało się, że są 4 razy silniejsze niż u zwykłego człowieka!

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Ściął włosy, bo był nimi po prostu zmęczony. Ale siła młodego człowieka nie zmalała.

foto: laykni.com

Bruce czasami pojawia się w telewizji. Brał nawet udział w programie „Taniec z gwiazdami”, w którym jego partnerką została Victoria Krutaya, córka słynnego kompozytora.

foto: laykni.com

foto: laykni.com

Chlebnikow nadal uprawia sport, jest trenerem. Do niedawna prowadził małą firmę turystyczną.

foto: laykni.com

Teraz Bruce jest kawalerem, ma córkę Alice, której matka nie jest znana.

foto: laykni.com

Główne zdjęcie: laykni.com