Mały Theo jest szczęśliwy, dorastając w otoczeniu swoich psów rasy Goldendoodle. Ta wyjątkowa rasa została wyhodowana w wyniku krzyżowania Golden Retriever z Pudlem.

Mama Jessica nawet założyła dla nich blog na Instagram, na którym teraz regularnie publikuje sympatyczne zdjęcia 6-letniego psa Simona i jego krewnych Charliego i Shea, którzy mają zaledwie 1 rok. Theo kocha szczeniaki i uwielbia bawić się z futrzanymi przyjaciółmi.

foto: google

"To jest niesamowite obserwować, jak rozwijają się relacje między synem a psem. Myślę, że wkrótce będzie potajemnie podawał im przysmaki. W ostatnim miesiącu Theo zaczął ich częściej głaskać. On się cieszy, gdy one są w pobliżu. Ludzie żartują, że Theo zacznie myśleć, że on jest psem!"- mówi Jessica.

foto: google

Młoda matka od urodzenia nie dzieliła dziecka i psów. Kiedy Theo miał około tygodnia, ona położyła go bliżej psów, aby oni poczuły i obwąchały nowego członka rodziny. Znajomość przeszła z wielkim sukcesem, a noworodek, trafił w królestwo wełny i ciepła.

foto: google

foto: google

"Chcę, żeby psy przynosiły radość, śmiech, uśmiech. Jestem bardzo zadowolona ze związku pomiędzy dzieckiem a zwierzętami i tego, jak oni są postrzegane przez innych" – mówi Jessica.

foto: google

Główne zdjęcie: google.com