Mudassir Gujar z Pakistanu to niezwykły i bardzo znany chłopak w swojej ojczyźnie. A chodzi o wzrost 21-letniego młodzieńca, który już wynosi 2 metry i 31 centymetrów. I nie wiadomo jeszcze, czy Mudassir będzie dalej rósł.

foto: lemurov.net

W wieku dziesięciu lat Gujar przerósł swojego ojca i osiągnął 182 centymetry wzrostu. A kiedy chłopiec przeniósł się do liceum, miał już ponad dwa metry. Od tyłu Gujar był często mylony z dorosłym wysokim mężczyzną, a jego rówieśnicy kpili z ucznia, co było dla niego bardzo niekomfortowe.

foto: lemurov.net

Rodzice Mudassira mają najzwyklejsze „parametry” i średni wzrost, zaczęli się martwić i pokazali syna lekarzom. Lekarze zbadali Gujara i doszli do wniosku, że jego przyspieszony rozwój fizyczny ma przyczyny hormonalne. Ale lekarze nie mogli przypuścić, że wzrost chłopca przekroczy dwa metry, więc dalsze zmiany zaskoczyły wszystkich.

foto: lemurov.net

Mudassir nie rozpacza, a nawet cieszy się z tak imponującego wzrostu. Uważa swoją osobliwość za dar Boży i cieszy się, że ludzie zwracają na niego uwagę na ulicy. Przechodnie naprawdę odwracają się za Gujarem, patrzą na niego ze zdumieniem i często proszą o fotografię. Miły i przyjazny chłopak nie odmawia nikomu i cieszy się popularnością.

To prawda, że ​​życie z takim wzrostem trudno nazwać prostym. Ta osobliwość Mudassira sprawia mu wiele problemów. Chłopak nie może jeździć komunikacją miejską, ponieważ nie mieści się w niej ani stojąc, ani siedząc. Nie kupuje ubrań w sklepach (po prostu nie ma w nich odpowiednich rozmiarów), a zamawia je u krawca, kupując do tego materiały. Buty jego są także szyte na miarę.

foto: lemurov.net

Mudassir to pozytywny i dążący do celu chłopak. Chętnie komunikuje się nawet z nieznajomymi, udziela wywiadów i stara się ulepszyć swoje życie. Tak więc w 2020 roku zainteresował się krykietem, ale został zmuszony do tymczasowego zaprzestania treningu z powodu pandemii koronawirusa. A jednak chłopak planuje dalej ćwiczyć i osiągać w tym sporcie sukcesy.

Główne zdjęcie: lemurov.net