Większość ludzi, z dala od praktyk ezoterycznych i parapsychologicznych, uważa, że ​​oczy są dane osobie tylko po to, by widzieć. Jeśli jednak zwrócisz się do starożytnych nauk, możesz dowiedzieć się, że po kolorze oczu możesz łatwo określić, jakie mocne strony ma dana osoba i jakie ma ukryte możliwości.

Tęczówkę oka ludzkiego można porównać do odcisków palców, ponieważ kolor każdego z nich jest indywidualny. Jednak wszystkie odcienie można warunkowo podzielić na dwie duże grupy.

Energia oczu w zimnych odcieniach

Niebieskooki i szarooki ludzie są przeważnie miłe i wrażliwe. W starożytności mówiono, że tacy ludzie potrafią leczyć się z dolegliwości tylko światłem własnych oczu. I rzeczywiście tak jest, ponieważ większość ludzi o tym odcieniu oczu nie jest zdolna do zła.

Pod względem energetycznym niestety nie są dostatecznie rozwinięte, ale jednocześnie wyróżniają się miękkością i ciepłem. Aby rozwinąć siłę energetyczną, muszą ciężko pracować, aby zapewnić sobie ochronę przed siłami wyższymi.

Ponadto osobom o takich odcieniach oczu bardzo łatwo jest oszukać lub „wprowadzić” jakikolwiek negatywny program, który uniemożliwi im osiągnięcie celów w określonej dziedzinie życia. Co więcej, tacy ludzie są niezwykle podatni na wampiryzm energetyczny. W większości nie są w stanie chronić własnej energii i nawet nie podejrzewają, że mają moc uzdrawiania. Dzięki temu wampir energetyczny z łatwością może wykorzystać ich energię życiową dla własnego dobra.

Energia oczu w ciepłych odcieniach

Brązowooki, zielonooki i ludzie z żółtym odcieniem oczu mają dość potężną siłę energetyczną. Ale niestety dla ich środowiska nie zawsze jest to korzystne. Ze względu na to, że stale potrzebują dostaw energii, wykorzystują energię otaczających ich ludzi. A najciekawsze jest to, że w większości przypadków robią to nieświadomie.

W większości są to charyzmatyczne osobowości, które w jakikolwiek sposób dążą do celu. Są zdolni do rozwiązania różnych trudności, z łatwością rozwiązują problemy i są w stanie dostosować się do każdych warunków. Wszystko to jest im dane dzięki potężnemu wsparciu Wyższych Sił.

Należy zauważyć, że są to tylko ogólne wnioski dotyczące energii człowieka na podstawie koloru oczu. Po pierwsze, należy pamiętać, że odcienie mogą być bardzo zróżnicowane, dlatego składnik energetyczny może znacznie różnić się niuansami.

Ponadto ważne jest, aby zrozumieć, że zarówno w pierwszej kategorii, jak i drugiej mogą istnieć wyjątki. Zdarza się, że osoba z brązowym odcieniem oczu ma w rzeczywistości słabą energię i może się do tego przyczynić wiele różnych czynników życiowych.

Główne zdjęcie: google.com