Rodzina Enslow, która mieszka w Ameryce, ma siedmioro dzieci. Ale po obejrzeniu tego rodzinnego zdjęcia jest mało prawdopodobne, abyś mógł od razu wskazać matkę rodziny. W końcu wydaje się, że to tylko trzy dorosłe siostry. Jaki jest sekret jej piękna i młodości?

Ta super-mama nazywa się Jessica, według niej po urodzeniu swojej najstarszej córki była w depresji z powodu przybrania na wadze podczas ciąży.

foto: laykni.com

Ale nie była smutna przez długi czas. Kobieta zdała sobie sprawę, że siedzenie na kanapie, jedzenie bułek i płacz, nie pomogą jej schudnąć i nie wchodzi to w grę. Pozbierała się, zaczęła uprawiać ćwiczenia i udało jej się wrócić do poprzedniej formy, a nawet jeszcze lepszej.

foto: laykni.com

Kiedy urodziło się piąte i szóste dziecko, ćwiczyła w domu, nie mniej niż dwa razy w tygodniu i zawsze dobrze się odżywiała.

foto: laykni.com

Spójrz na te zdjęcia, na której jest ta sama dziewczyna z różnicą w 20 lat. Metamorfoza Jessici jest godna podziwu, dała przykład do naśladowania nie tylko dla swojej rodziny, ale także dla kobiet na całym świecie.

foto: laykni.com

W tej chwili Jessica ma konto w serwisie społecznościowym, na którym jest już ponad 230 tysięcy subskrybentów. Na swoim blogu dzieli się przepisami na idealną sylwetkę, motywuje i wspiera wielu ludzi.

foto: laykni.com

Teraz Jessica prowadzi swojego bloga na Instagramie, który ma ponad 230 tysięcy subskrybentów. Daje dobre rady, jak osiągnąć taki wygląd i zachować formę.

foto: laykni.com

Główne zdjęcie: laykni.com