Mówią, że różnica wieku nie jest przeszkodą dla prawdziwej miłości. W rzeczywistości wszystko może się wydarzyć w życiu, a bohaterowie naszej historii są tego żywym dowodem.

Pam Shastin ma 60 lat, a jej narzeczony Jonathan Langevin ma jedynie 21 lat. Młody mężczyzna jest młodszy od córki Pam! Niemniej jednak para jest szczęśliwa i wkrótce planują ślub.

foto: kakao.im

Pam po raz pierwszy poznała swojego przyszłego ukochanego na portalu randkowym. Córki kobiety już dawno dorosły. Jedna z nich ma nawet 6-letnią córkę.

Pam nie planowała poważnego związku i zarejestrowała się tylko po to, aby porozmawiać. Przyznaje, że przez długi czas była sama i czuła sympatię do młodych mężczyzn, ale wcale nie sądziła, że ​​sprawa wykroczy poza zwykłą komunikację online.

foto: kakao.im

Szybko znaleźli wspólny język i zaczęli spotykać się poza Internetem. Trzy miesiące później młody człowiek oświadczył się Pam. Początkowo ona sama próbowała go odwieść od tego pomysłu, ale Jonathanowi udało się w końcu ją przekonać i dojść do porozumienia.

foto: kakao.im

Przyjaciele i przyjaciółki Pam nie mogli zaakceptować jej wyboru, wielu przestało się z nią komunikować. Córki kobiety również były początkowo zszokowane, ale z czasem lepiej poznały Jonathana i są przekonane o jego szczerości. Rodzina pana młodego przyjęła Pam bardzo przyjaźnie, co było nieoczekiwane i przyjemne.

foto: kakao.im

Pam mówi, że z Jonathanem sama zaczęła czuć się młodsza.

„W łóżku jest niesamowity. Jonathan dobrze dogadał się z moją rodziną i nawet moja wnuczka się z nim zaprzyjaźniła ”- przyznaje szczęśliwa panna młoda.

foto: kakao.im

Główne zdjęcie: kakao.im