Niesamowity przypadek!

Największą radość przeżywa ten uroczy kotek w chwilach, gdy jego właścicielka przynosi do domu uratowane kocięta. Kot czule opiekuje się maleństwami, bo on sam był kiedyś samotnym sierotą.

Poznaj Benny'ego!

foto: storyfox.ru

Benny i jego czterej bracia i siostry trafili do lokalnego schroniska dla zwierząt jako bardzo małe kocięta. Był bardzo chorym kociakiem i pilnie potrzebował pomocy.

„Miał straszną infekcję górnych dróg oddechowych i dużo pasożytów” - mówi Ellen Carozza.

Ellen postanowiła dać kociakowi szansę pomimo jego kiepskiego stanu i udało jej się przywrócić kotu zdrowie. „Benny jeździł ze mną do pracy codziennie przez kilka miesięcy. Było to po tym, jak jego bracia i siostry, którzy przeszli leczenie, zostali bezpiecznie adoptowani. Benny spędzał dużo czasu z innymi kotami ”.

foto: storyfox.ru

Kot dobrze dogadywał się ze zwierzakami jego gatunku, zwłaszcza z najmłodszymi i najsłabszymi z nich. Krótko mówiąc, z tymi, którzy mogą potrzebować nagłej dawki miłości i troski.

„Zawsze szybko nawiązywał przyjaźnie, wprowadzał młodych„ rekrutów ” i pomagał im nawiązywać kontakty towarzyskie. Benny miał podobnie trudne dzieciństwo, ale dostał bilet do lepszego życia. Chciałabym myśleć, że celowo robi dobre rzeczy jako znak wdzięczności ”- mówi Ellen.

foto: storyfox.ru

Ilekroć Ellen przynosiła do domu kociaka lub całe pudełko maleństw, Benny czekał na ich przybycie i bardzo się martwił.

„Przyprowadzenie kociaka do domu jest jak wręczenie mu najbardziej pożądanego prezentu. Za każdym razem, gdy próbuje mi pomóc otworzyć nosidełko, wkłada głowę do pudełka, zanim mogę cokolwiek zrobić ”- mówi Ellen.

foto: storyfox.ru

Benny staje się bezinteresownym zastępczym ojcem dla każdej nowej partii maleństw. Jego ojcowski instynkt budzi się w momencie, gdy widzi kociaka.

„Wita nowicjuszy swoim charakterystycznym gestem, który nazywamy„ błogosławieństwem Benny'ego ”. Jest to charakterystyczne szybkie głaskanie po głowie lub kilka ruchów językiem. On sprawia, że ​​kociaki wiedzą, że wszystko będzie dobrze! ”

foto: storyfox.ru

Odkąd dobroduszny Benny spotkał swojego pierwszego podopiecznego, pomógł już dziesiątkom kociąt z poważnymi problemami zdrowotnymi.

Tata Benny zapewnia małemu protegowanemu bardzo potrzebną kąpiel.

„Specjalizujemy się w pomocy kociętom, które wymagają specjalnej opieki medycznej. Na przykład, gdy kierownictwo schroniska lub prywatni wolontariusze nie chcą wydawać pieniędzy lub nie mają doświadczenia w pracy z trudnymi przypadkami ”- mówi Ellen.

Jedną z ulubienic Benny'ego jest cudowna mała Winifred, odrzucona przez własną matkę. Opiekuńczy kot dosłownie „wykąpał” dziecko w miłości i zabiegach kąpieli.

foto: storyfox.ru

Wydaje się, że Benny wie, że te kocięta potrzebują większego wsparcia, aby żyć i się rozwijać. Wiele z nich jest bardzo delikatnych. Przytula się do nich, ostrożnie liże i daje długo oczekiwane uczucie spokoju.

Benny pilnuje swoich podopiecznych. Z jego pomocą kocięta mogą doświadczyć życiodajnej mocy mruczenia i ojcowskiej miłości. I to jest bezcenne!

foto: storyfox.ru

Nic nie uszczęśliwia Benny'ego bardziej niż opieka nad przybranymi dziećmi.

Czuły koci tata przekonuje swoje kocięta, że ​​są kochane i mogą w każdej chwili liczyć na jego opiekę.

foto: storyfox.ru

Główne zdjęcie: storyfox.ru