Matka trójki dzieci ze Stanów Zjednoczonych zamieściła na swojej stronie na Facebooku zdjęcie swojego syna z jego sobowtórem w dzień święta szkolnego z komentarzem „Moje serce się roztopiło. Czy nie byłoby wspaniale, gdybyśmy wszyscy mogli zobaczyć świat oczami mojego 5-letniego syna? ”

foto: leafclover.club

Przed świętem szkolnym podbiegł do Britney Tankersley jej syn z prośbą o zakup tych samych ubrań dla niego i jego sobowtóra - Tannera. Święto polegało na tym, że każde dziecko musiało znaleźć swojego sobowtóra wśród uczniów i przyjść z nim w tym samym ubraniu. Matka chłopca Milesa nie znała Tannera ani rozmiaru jego ubrania, więc próbowała znaleźć numer telefonu jego matki.

foto: leafclover.club

Kiedy ona skontaktowała się z matką drugiego chłopca przez telefon, dowiedziała się, jaki jest rozmiar ubrań i tylko tyle, że chłopcy mają takie same ciemne włosy i ciemne oczy.

Miles zabrał ze sobą ubrania tego dnia, a nauczycielka uchwyciła ich na zdjęciu, które wysłała matce Milesa.

foto: leafclover.club

Widząc zdjęcie, kobieta nie mogła tego znieść i zaczęła płakać i śmiać się w tym samym czasie, ponieważ dzieci absolutnie nie były do siebie podobne, ale najważniejsze jest to, że jej syn tego nie zauważył. Czy to nie wspaniałe?

Główne zdjęcie: leafclover.club