Miłość nie zna granic. Nie dba o wiek, narodowość i kolor skóry. A ta szwajcarsko-afrykańska para jest kolejnym tego potwierdzeniem. Szkoda tylko, że ta historia nie zakończyła się happy endem.

Szwajcarka Corinne Hofmann miała 27 lat, kiedy po raz pierwszy zobaczyła Lketingę. Stało się to podczas podróży do Afryki. Dziewczyna prowadziła wówczas „stabilne” i pozornie dostatnie życie: wspaniała rodzina, własny sklep, porządny pan młody, ale spotkanie z ciemnoskórym wojownikiem Masajów zmieniło wszystko.

foto: lemurov.net

Wizerunek mężczyzny o „doskonałych rysach twarzy”, jak później napisała sama Corinna, nie opuszczał jej głowy. Wciąż myślała o tajemniczym nieznajomym i postanowiła go znaleźć. Wkrótce spotkali się ponownie na lokalnej dyskotece. Corinna i Lketingu długo razem tańczyli, a potem sama go pocałowała.

W ten sposób zaczął się ich związek. Corinna zerwała ze swoim narzeczonym i powiedziała rodzicom, że zostaje w Afryce - w chacie pokrytej łajnem, gdzie oprócz Lketingu przebywała również jego matka. Warunki tutaj, szczerze mówiąc, były spartańskie, ale Corinna się nie bała. Szybko nauczyła się spać na szmatach, jeść z brudnych naczyń i myć się w rowie.

foto: lemurov.net

Na początku Szwajcarka nawet nie zauważała trudności, ponieważ jej umysł był odurzony miłością, a wszystko, co się wydarzyło, wydawało się cudowną romantyczną przygodą. Ale kiedy dwa tygodnie później z powodu ciągłego braku jedzenia i wody na Corinnie zaczęły wisieć ubrania, dziewczyna zdała sobie sprawę: coś trzeba zmienić.

Więc wpadła na pomysł, aby otworzyć sklep i zapewnić sobie pożywienie. To właśnie ten sklep stał się przeszkodą w stosunkach między Szwajcarką a Afrykaninem. Ponieważ dziewczyna sama obsługiwała wszystkich kupujących, Lketingu zaczął być o nią bardzo zazdrosny. To było nie do przyjęcia dla wojownika Masajów, żeby jego kobieta patrzyła innym mężczyznom w oczy i słodko się do nich uśmiechała.

foto: lemurov.net

Ciemnoskóry zazdrosny mężczyzna zaczął robić skandale Corinne i zamienił się w prawdziwego domowego tyrana. Lketingu zagroził nawet, że odbierze Szwajcarce córkę, która miała wtedy nieco ponad rok. Nie mogąc wytrzymać takiego zachowanie, Corinna oszukuje męża i leci z córką z powrotem do Szwajcarii.

Będąc w domu napisała autobiograficzną książkę „The White Masai”, która została przetłumaczona na 30 języków i sprzedała się w 4 milionach egzemplarzy. Później na podstawie tej książki nakręcono film o tej samej nazwie.

foto: lemurov.net

Obecnie Corinna nadal mieszka w Szwajcarii, wychowuje córkę i pracuje jako konsultant w dziedzinie stomatologii.

Główne zdjęcie: lemurov.net