Każdy jest zaangażowany w dekorowanie choinek na różne sposoby. Niektórzy dekorują drzewka świąteczne według określonego schematu, inni pokazują wszystkie swoje zdolności twórcze, a jeszcze inni po prostu losowo wieszają dekoracje i nie myślą o ostatecznym wyniku. Pewien młody dekorator ozdobił choinkę w tak oryginalny sposób, że wywołał burzę najbardziej pozytywnych emocji.

Pisarka z Wielkiej Brytanii, AS Thomas, na swoim koncie na Twitterze udostępniła zdjęcie z udekorowaną choinką świąteczną, dodając podpis do zdjęcia i precyzując, że w ten sposób jej dziecko udekorowało choinkę teściowej. Generalnie świerk wygląda normalnie, ale jest udekorowany w bardzo ciekawy i specyficzny sposób. Bombki są tylko na dole. Najwyraźniej młody dekorator umieścił ozdobę tylko na poziomie swojego wzrostu, a efekt był dość zabawny.

foto: lemurov.net

Publikacja pisarki niemal natychmiast stała się popularna, zyskując ponad 400 tysięcy polubień i około 40 tysięcy repostów. Ludzie, którzy widzieli zdjęcie, byli bardzo rozbawieni kreatywnością i talentem dziecka.

Wielu komentatorów uznało dziecko za doskonałego dekoratora, któremu wciąż brakuje tylko wzrostu lub dobrej stabilnej drabiny. Inni nazywali drzewo marzeniem wszystkich kotów, które, jak wiesz, bardzo lubią bawić się jasnymi ozdobami. Jeszcze inni mówili, że to świąteczne drzewo wygląda wielokrotnie lepiej i piękniej niż wiele innych. A niektórzy myśleli, że takie drzewo może pasować do dziwnego roku 2020, który przyniósł wiele niespodzianek.

Podobała Ci się kreacja młodego dekoratora? A jak Ty wolisz ozdobić drzewo na święta?

Główne zdjęcie: lemurov.net