Mówi się, że ludzie tacy jak Patrick Swayze rodzą się raz na tysiąc lat. Czegokolwiek aktor podjął, odniósł w tym sukces. Od dziecka grał w piłkę nożną, pływał, ćwiczył karate, jednak jego serce zawsze było oddane tańcu. Marzył i uwielbiał balet i występował na Broadwayu, jednak z powodu kontuzji musiał zrezygnować z tańca. Wtedy nie spodziewał się, że będzie miał nową pasję - aktorstwo.

Nawiasem mówiąc, w życiu osobistym Patrick Swayze był szczęśliwy. Jego żona również była tancerką. Lisa Niemi miała zaledwie 23 lata, kiedy została żoną 27-letniego Patricka Swayze. Musiała znosić jego wielbicielki i piękne partnerki. Zazdrościła jemu sławy, ale miłość była silniejsza. Jednak jedyne marzenie jej męża nie mogło być przez nią spełnione. Swayze chciał zostać ojcem, jednak każda ciąża jego żony kończyła się tragedią. Krewni nalegali, aby zostawił Lisę i założył prawdziwą rodzinę, ale zdecydował się być lojalny wobec Lisy.

foto: oglavnom.su

foto: oglavnom.su

foto: oglavnom.su

Kiedy zdiagnozowano u niego raka, Lisa była przy nim. Była jego bliską przyjaciółką przez całe życie. Aktor zmarł w 2009 roku. Po kilku latach Lisa znalazła nową miłość. Wtedy bliscy aktora byli zdumieni, że Niemi tak szybko znalazła następcę Patricka. Jednak przyjaciele, koledzy i krewni aktora postanowili odsłonić prawdziwe oblicze wdowy. Jak przyznał przyjaciel aktora, w ostatnim roku swojego życia Swayze był bardzo słaby, jedyną frajdą były rozmowy przez telefon z przyjaciółmi i znajomymi. Nieraz przyznawał, że jego żona podnosi na niego rękę, robi sceny zazdrości, wspominając jego fanki i partnerki. Niektórzy znajomi nawet byli tego świadkami.

foto: oglavnom.su

foto: oglavnom.su

Jednak rodzina była zdziwiona, kiedy Lisa poślubiła innego mężczyznę. Zaczęła szybko wyprzedawać rzeczy swojego byłego męża. Krewni poprosili o przekazanie im ważne dla nich pamiątki, ponieważ Lisa otrzymała spadek po aktorze w wysokości 40 milionów dolarów i nie potrzebowała funduszy. Ona jednak odmówiła, nie współczując swojej teściowej. Pozbyła się wspomnień z przeszłości, nie zarabiając przy tym wiele. Teraz rodzina aktora szuka tych rzeczy na aukcjach, prosząc fanów o pomoc.

foto: oglavnom.su

foto: oglavnom.su

Główne zdjęcie: oglavnom.su