Jeśli ludzie milczą, nie oznacza to, że nie wiedzą, co powiedzieć. Niektórzy mówią za dużo, inni za mało, a niektórzy zwyczajnie ukrywają swoje uczucia. Często ludzie nie są zbyt rozmowni, czasami nie rozumiemy dlaczego, bo wszyscy chcemy być wysłuchani i zrozumiani, ale czasami lepiej nie wdawać się w rozmowę, tylko po prostu słuchać, bo mamy dwoje uszu i jeden język, a to nie przypadek... Niektórzy mają inne sposoby komunikowania się, a słowa nie są dla nich tak ważne.

Skorpion

Skorpiony cenią tajemnicę. Kiedy ktoś otwiera swoją duszę przed nimi, zawsze milczą, uważają, że lepiej słuchać i wyciągać wnioski niż pokazać swoje uczucia, a potem żałować. Zawsze myślą o tym, jakie informacje mogą wydobyć z rozmowy, co może im się przydać w przyszłości. Skorpiony są tajemnicze, w rzeczywistości nie ukazują tego co przychodzi im do głowy. Powiedzą, kiedy będą chcieli to zrobić.

Koziorożec

Często myśli Koziorożca i słowa, które wypowiedzieli, nie pokrywają się. Wolą poczekać, aż zrozumieją sytuację, a potem powiedzą to na głos. Mają doskonałe zdolności przywódcze, wiedzą, jak trafnie przekazać swoje przesłanie ludziom, bez uciekania się do długich i rozwlekłych argumentów.

Rak

Raki muszą zrozumieć problem, uchwycić istotę, zanim cokolwiek powiedzą. Są zawsze gotowe do udzielenia odpowiedzi, na wszelkie pytania, które mogą zostać zadane, nie chcą dać się złapać w pułapkę, wszystko muszą przemyśleć, zanim wypowiedzą swoją opinię. Ale nie każdy ma czas i cierpliwość, aby czekać, aż Rak przygotuje się do rozmowy.

Byk

Byki są rozważne, potrafią rozwiązywać swoje problemy, myśleć przez długi czas, wnikliwie studiują interesujący ich temat. Często koncentrują się na sobie, nie zauważając niczego dookoła, trudno im ponownie wrócić do tematu. Byk jest uparty, a jeśli interesuje Cię ich odpowiedź, lepiej poczekać na ich ripostę. Mówią mądrze i autorytatywnie i warto ich słuchać, mówią słusznie i na temat.

Panna

Panny milczą, są niezwykle uważne, obserwują to, co się wokół dzieje i korzystają z niezbędnych informacji. Uwielbiają się uczyć i demonstrować swoją wiedzę, zawsze dostaniesz właściwą odpowiedź od nich. Gdy wszyscy wokół ciebie są zdezorientowani… Panna spokojnie i cicho czeka, aż nadejdzie odpowiedni moment, aby przemówić. W niektórych okolicznościach są również rozmowne, ale nie zdarza się często.

Główne zdjęcie: google.com