Prawie każdy człowiek kocha podróże. Jednak tyko nieliczni z podróży uczynili styl życia. Chodzi o to, że spotykamy mało osób, którym podróżowanie daje możliwość pełnego życia. Oto przykład takiej kategorii osób – małżeństwo Kate i Chad. To bohaterowie naszej opowieści. Niedługo po ślubie nowożeńcy kupili przyczepę kempingową, pomalowali ją na jasny kolor i wyruszyli w nieznane tereny, czyli w długą podróż. Kate i Chad zawsze śpią w przyczepie kempingowej. Uważają, że nocowanie na łonie natury jest o wiele lepsze niż w odpoczynek w motelach lub w hotelach. Przecież można zobaczyć na własne oczy naturalne piękno przyrody, która ma niezwykłą siłę przyciągania.

foto: mimimetr.me

Po jakimś czasie para znudziła się podróżowaniem we dwójkę, dlatego małżeństwo adoptowało młodego pieska spaniela, który ma na imię Maggie. Od tego czasu ich podróżowanie stałó się jeszcze bardziej przyjemne i sprawiało im wiele radości. Udało im pojechać we trójkę do „The Wave” w Arizonie, odwiedzić wiele miejsc w górach, a także inne miejscowości, posiadające ciekawe zabytki.

foto: mimimetr.me

Po pewnym czasie Kate i Chad zdecydowali się na adopcję kolejnego zwierzaka. Nie chodziło jednak o całkiem zwyczajnego zwierzaka. Małżeństwo adoptowało kozę o imieniu Frankie. Kate i Chad chętnie zabrała Frankie ze sobą w podróż.

foto: mimimetr.me

Już z czasie pierwszej wyprawy okazało się, iż zwierzę jest prawdziwym podróżnikiem i doskonałym towarzyszem dla Maggie. Zwierzaki szybko się zaprzyjaźniły i zaczęły chodzić wszędzie razem. Jeśli Maggie chciała po prostu wejść do wody, aby popływać w jeziorze, to w tym samym czasie jej przyjaciółka koza również wpadała do wody i świetnie się bawiła w jeziorze. Frankie nauczyła psa wspinać się po górach i stromych zboczach.

foto: mimimetr.me

Ta zabawna rodzina podróżuje przez cały rok i absolutnie nie boi się trudnych warunków atmosferycznych. Razem zawsze szczęśliwi i uśmiechnięci, zarówno w czasie upału, jak i podczas ulewnego deszczu. Zwierzaki oraz ich właściciele zwiedzili wiele pięknych i ciekawych miejsc, zobaczyli cudowny świat przyrody. Wszystkie istotne momenty zostały uchwycone na zdjęciach.

foto: mimimetr.me

Niestety Maggie zmarła w zeszłym roku. Lecz koza nadal uwielbia podróżować i gotowa w każdej chwili wyruszyć w podróż.

Główne zdjęcie: mimimetr.me