Jak wiesz, większość internautów uwielbia koty. Dlatego te futrzane stworzenia są tak popularne, a niektóre z nich stały się nawet prawdziwymi gwiazdami. Niedawno w sieci zasłynął przystojny czworonożny przystojniak o imieniu Ba Dun.

Film przedstawiający kota posłusznie siedzącego w szufladzie w szkole szybko stał się wirusowy w mediach społecznościowych, najpierw w Chinach, a potem na całym świecie.

Ba Dun to wspaniały kot Munchkin. Wciąż ma zaledwie rok, więc kategorycznie odmawia samotności bez łagodnego uścisku jego pani Wen. Pewnego ranka zwierzak chwycił dziewczynę za rękę mocnymi łapami i nie pozwolił jej iść na zajęcia. Wen musiała zabrać ze sobą futrzanego zwierzaka. Oczywiście zwierząt, nawet domowych, nie można przynosić do placówki edukacyjnej, więc bohaterka utrzymywała obecność kota na zajęciach w tajemnicy.

foto: mimimetr.me

Sam Ba Dun, będąc zwierzakiem poważnym i odpowiedzialnym, nie zawiódł gospodyni i nie wydał z siebie ani jednego dźwięku podczas lekcji, a jedynie siedział cicho i rozglądał się. Ani nauczyciel, ani pozostali uczniowie nie zauważyli nawet niezwykłego gościa podczas zajęć.

Source: youtube.com

Internauci byli zafascynowani inteligentnym kotem o uroczym wyglądzie. Nawiasem mówiąc, oprócz uścisków i przywiązania do gospodyni, kot uwielbia również jeść. Świadczy o tym jego imię: „Ba Dun” oznacza „osiem posiłków”. Według Wen, jej zwierzak może jeść, dopóki ktoś go nie powstrzyma.

Główne zdjęcie: mimimetr.me