Zapomnij o horoskopach - o charakterze kobiety decyduje też data urodzenia!

Szczerze mówiąc, nie bardzo wierzę w horoskopy... Dla zabawy, żeby się rozluźnić, po cichu otworzyłam w pracy - przeczytałam i byłam zdumiona! To się zgadza! Co więcej, było to prawdą jeśli chodzi o wszystkie pracownice wliczając naszą menadżerkę! Istnieją różne rodzaje horoskopów związane z dekadami, fazami księżyca, znakami zodiaku, miesiącami i liczbami odpowiadającymi dacie urodzenia. Proponujemy określenie charakteru kobiety według miesiąca urodzenia i daty.

Styczeń

To miesiąc narodzin najbardziej cierpliwych i opanowanych kobiet. Jednocześnie takie kobiety mogą mieć męski, stoicki charakter.

Nie będą narzekać ani dzielić się rewelacjami, wolą radzić sobie z problemami z dumą i samodzielnie. Kobiety urodzone w styczniu są utalentowane w sztuce kulinarnej, ale nie lubią sprzątać.

Luty

To miesiąc narodzin wytrwałych i upartych kobiet o ciężkim charakterze. Mają załamania nerwowe, ale jednocześnie mają dość wysoki poziom samokontroli.

Nigdy nie boją się trudności i szybko podejmują decyzje, które nie zawsze okazują się trafne. Są drażliwe i mściwe. Dobrze manipulują ludźmi, dzięki czemu mają udaną karierę. Bardzo kochają dzieci.

Marzec

Miesiąc urodzenia najbardziej wrażliwych kobiet. Są bardzo czułe i podatne na urazy, dlatego często wykazują upór, który ostatecznie okazuje się dla nich szkodliwy. Są bardzo podejrzliwe i uważają się za nieszczęśliwe.

Tym kobietom naprawdę trudno jest odnieść sukces z powodu ich nieśmiałości. Natura obdarzyła te kobiety delikatnością i wdziękiem, dlatego są tak atrakcyjne dla płci przeciwnej.

Kwiecień

Charakter kobiety urodzonej w tym miesiącu wyróżnia się takimi cechami jak: odwaga, wytrwałość i determinacja.

Poczytalność i praktyczność są doskonałym uzupełnieniem. Ci ludzie zawsze wiedzą, czego chcą, więc powoli, ale skutecznie osiągają to, do czego dążą, ale absolutnie nie mogą znieść niestabilności. Logiczne myślenie poprzedza emocje i uczucia.

Maj

Kobiety silne i wymagające, bezkompromisowe i zdeterminowane. Nie wybaczają zniewag, więc łatwo mogą rozwieść się z mężem, choć później będą tego żałować.

To uparte kobiety z cechami przywódcy, więc łatwiej jest im zająć gabinet szefa niż znaleźć męża. Na pierwszym miejscu dla nich jest bogactwo materialne.

Czerwiec

Główną cechą kobiet urodzonych w pierwszym letnim miesiącu jest ostrożność. Często tacy ludzie są bardzo wrażliwi i podejrzliwi, ale jednocześnie tak mili, że nigdy się nie zemszczą.

Nie lubią konfliktów, mają dobrą intuicję, która, nawiasem mówiąc, pomaga unikać problemów. Działają pod wpływem nastroju.

Lipiec

W tym miesiącu rodzą się najbardziej skromne i nieśmiałe kobiety. Często się martwią i stale analizują swoje zachowanie. Całe ich życie determinuje ich nastrój.

Skromne i romantyczne, potrafią bardzo mocno czuć i przeżywać, ale nigdy tego nie okazują. Dom i rodzina to najważniejsze aspekty życia.

Sierpień

W tym miesiącu rodzą się najbardziej dumne i niezależne kobiety. Są również miłe i szlachetne, ale z natury żądne władzy i przywództwa. Uwielbiają być w centrum uwagi, ale są niezależne.

Mają wielką charyzmę i pomimo tego, że nieustannie przyciągają mężczyzn, bardzo cenią relacje rodzinne. Są bardzo uczciwe i porządne, dlatego często są oszukiwane.

Wrzesień

Porywcze i emocjonalne kobiety tego miesiąca wyróżniają się dążeniem do celu i rozwagą. Są niezwykle dumne i skąpe, dlatego jest im trudno rozstać się z długami.

Lubią pracować w firmach, ale zawsze pamiętają o własnej korzyści. Są bardzo zazdrosne i niezależne, uwielbiają czystość, są pedantyczne i potrafią bardzo dobrze gotować.

Październik

Łatwe w komunikacji, bardzo uczynne, dowcipne. Praktyczne, ale bezinteresowne z przyjaciółmi i hojne. Decyzje są podejmowane dopiero po dokładnym rozważeniu. Mają dobrą pamięć.

Te kobiety są bardzo pryncypialne i nie wybaczają zdrady, chociaż zawsze starają się zachować rodzinę, w której działają jako przywódcy. Bardzo ekonomiczne.

Listopad

Bardzo wyrachowane, samolubne i egoistyczne kobiety. Ich małżonkowie będą musieli zaakceptować fakt, że ich opinie rzadko będą brane pod uwagę.

Są bardzo oszczędne, namiętne w miłości, seksualne i temperamentne, umieją kochać głęboko i mocno. Dodatkowe cechy charakteru określa data urodzenia.

Grudzień

Emocjonalne kobiety o wybuchowym charakterze. Wytrwałe i nieustraszone, niezależne i bezpośrednie, z powodzeniem pokonają każdą przeszkodę.

Bardzo towarzyskie, romantyczne, idealistyczne, dobre przyjaciółki. Nie wyróżniają się gospodarnością i porywczością, dlatego często doświadczają trudności w życiu rodzinnym.

Główne zdjęcie: binokl.cc