Kobiety są istotami emocjonalnymi, a czasem nadmiernie impulsywnymi. W przeciwieństwie do bardziej powściągliwych przedstawicieli płci przeciwnej, kobietom może być trudno poradzić sobie z wewnętrznymi impulsami.

A jeśli nadmierna manifestacja pozytywnych emocji wywołuje uśmiech i uczucie u innych, to niewielu ludzi może polubić negatywne wybuchy, drażliwość i gwałtowne oburzenie.

Rozważmy znaki zodiaku, przedstawicielki których mają najbardziej emocjonalny i niepohamowany temperament.

Impulsywny Baran jest trudny do przeoczenia. Żywo pokazuje swój nastrój, nie myśląc o tym, jak wygląda w tym momencie z zewnątrz.

Asertywne, impulsywne kobiety spod tego znaku często wykazują agresywne zachowanie, zwłaszcza w kłótniach i konfliktach.

Kobiety spod znaku Barana działają spontanicznie w zależności od sytuacji. Ostatnią rzeczą, która może ich w takiej chwili zainteresować, jest opinia o nich wyrażona przez innych ludzi.

W relacjach osobistych Baran wybiera wiodące pozycje, lubią dowodzić swoim partnerem. Takie kobiety mają skłonność do napadów złości i skandalicznych zachowań.

Pomimo swojej trudnej natury, Baran ma duży krąg znajomych i jest dość popularny wśród płci przeciwnej. Kobiety spod tego znaku są pewne siebie, ambitne, mają „szerokie spojrzenie”.

Mogłyby stać się idealnymi rozmówcami, gdyby nauczyły się kontrolować swoje wewnętrzne pragnienia. Ważne jest, aby wyrażały swoją opinię w dialogu i udowodniły jej słuszność.

Kobiety-Strzelce często wyjaśniają prywatne sprawy publicznie, wcale nie są zakłopotane zdumionymi poglądami innych. Często zapominają o granicach przyzwoitości i przechodzą na osobiste obrażanie przeciwnika.

Strzelec bardzo skrupulatnie podchodzi do szczegółów. Mogą znaleźć winę w osobie z powodu drobiazgów. „Zrobić z igły widły” to wyrażenie, które dokładnie charakteryzuje kobiety spod tego znaku.

Kobiety spod znaku Strzelca to także krytykantki. Kobiety uważają, że ich ważna i koniecznie słuszna opinia musi zostać wysłuchana.

Związek z taką kobietą jest bardzo trudny. Znajdzie winę u swojego partnera, nawet bez obiektywnych powodów.

Czasami Strzelec zachowuje się jak zrzędliwa starsza pani, zawsze niezadowolona z czegoś i zirytowana drobiazgami.

Przedstawicielki znaku Ryb można śmiało nazwać królowymi dramatu. Niestabilność emocjonalna jest ich znakiem rozpoznawczym.

Mają wahania nastroju w minimalnych odstępach czasu. W takich momentach kobiety spod tego znaku nie należą do siebie i nie wiedzą, jak kontrolować swoje słowa i czyny.

Ryby są porywcze, potrafią w ciągu chwili wywołać negatywne emocje do stanu paniki lub agresji. Jednocześnie przedstawicielki znaku Ryb są bystre i gotowe przyznać, że się mylą. Ważne wyjaśnienie - nie dotykaj tych kobiet w czasie ich emocjonalnej agonii.

Lwice często pokazują swoją zrzędliwość i złożone usposobienie. Te panie są prawie zawsze w centrum uwagi ze względu na ich niejednoznaczne, celowe zachowanie.

W związku kobiety Lew mogą wykazywać nadmierne nastroje, a nawet pewną nudę. Trudno im się spodobać, trudno przewidzieć ich nastrój czy zamiary.

Przedstawicielki znaku Wodnika nie wyrażają swoich negatywnych emocji tak jasno i gwałtownie. W ich zachowaniu nie ma wyzwania, dramatu ani chęci stworzenia sytuacji konfliktowej.

Z reguły tylko ludzie z wewnętrznego kręgu zauważają do sobie pewną zrzędliwość i wybredność.

Kobiety spod tego znaku uwielbiają robić wyrzuty i udzielać porad. Bardzo szybko ich monologi zamieniają się w nudne, monotonne kazania.

Główne zdjęcie: google.com