Skorpion

Skorpiony czasami nie powstrzymują swoich prawdziwych uczuć, a w gniewie może to być okrucieństwo, złość i chęć zemsty. Bardzo gwałtownie reagują na słowa i czyny bliskich, więc musisz uważać ze Skorpionami. Zdarza się również, że spodziewasz się uderzenia w twarz ze strony Skorpiona, a on zaczyna wybuchać gorzkimi łzami. Więc bądź miły, chodź i uspokój Skorpiona, w przeciwnym razie pozostaniesz „zwierzęciem bez duszy”.

Bliźnięta

Trzeba jeszcze poszukać bardziej zmiennych osób, ponieważ Bliźnięta mają siedem piątków w tygodniu. Rano chcą jednego, po południu o tym zapominają, a wieczorem zupełnie sobie zaprzeczają - trzeba być na to przygotowanym. Bliźnięta mają bardzo szeroki wachlarz emocji i na wiele sposobów udaje im się nakręcić, ujawniając cały strumień psychicznej udręki. A kiedy zrozumieją, że wszystko nie jest takie złe, natychmiast odchodzą i zaczynają się śmiać.

Koziorożec

Same Koziorożce wyznaczają granice tego, co jest dozwolone, i nie ma znaczenia, że ​​nie pokrywają się one z wyobrażeniami o normach innych ludzi. Koziorożcom trudno jest zaakceptować odmowę lub porażkę, w takich przypadkach denerwują się, mogą wpaść w złość lub urządzić wielki skandal. Ale ta emocjonalna manifestacja, charakterystyczna dla Koziorożców, ponieważ często zachowują się bardzo powściągliwie.

Baran

Emocje Barana są bardzo interesujące do oglądania, ponieważ można je nazwać towarzyskimi, zabawnymi, a nawet ryzykownymi. Ale najciekawsza rzecz objawia się w nieoczekiwanych sytuacjach, gdy Baran traci nad sobą kontrolę. Potrafią się szaleńczo śmiać, gestykulować z ożywieniem, gorączkowo bronić swoich opinii i dość buntowniczo deklarować, że w ogóle ich to nie obchodzi. Ale to, czego naprawdę potrzebują, to towarzystwo, w którym mogą pokazać swoją stronę.

Wodnik

Prawda jest taka, że ​​Wodniki mogą być zbyt wrażliwe, czasami wymyślając rzeczy, których nie ma. Na przykład przedstawiciele tego znaku zodiaku łatwo się zamykają, a następnie całkowicie przekonują, że nie są kochani ani doceniani. Zawsze trzeba ich przekonać, że jest inaczej, być może dlatego rozpoczynają te „gry umysłowe”. Wodniki często są „przesiąknięte” losami bohaterów filmów lub książek, wczuwając się w bohaterów tak, jakby to się im przydarzyło.

Główne zdjęcie: volkovysk.by