Przywykliśmy do myślenia, że ​​ludzie wybierają swoje zwierzęta. Ale nie w tym przypadku. Dziś dowiesz się, jak pies wybrał kota i jak długo się przyjaźnili!

Obecnie w Internecie aktywnie dyskutowana jest historia niezwykłej przyjaźni psa rasy husky z kotem zabranym ze schroniska.

Wszystko zaczęło się kilka lat temu, gdy właścicielka szczeniaka o imieniu Raven chciała adoptować kota, który zresztą stałby się przyjacielem jej szczeniaka i razem byłoby im o wiele fajniej.

foto: lemurov.net

Podejmując decyzję o zabraniu kota ze schroniska, właścicielka dała Ravenowi wybór. W schronisku kilka kociąt ustawiono przed szczeniakiem i patrzyło na ich wzajemne reakcje. Niektóre kocięta bały się psa, inne nie rozumiały, co się dzieje lub w ogóle się nie interesowały. Ale tylko jeden z nich natychmiast podbiegł do szczeniaka i zaczął bawić się z zainteresowaniem. Ta kotka została przyszłym członkiem rodziny, nazwali ją Woodhouse.

foto: lemurov.net

Ta historia stała się początkiem wieloletniej przyjaźni psa i kota. Od tego czasu stały się po prostu nierozłączne, bawią się, podróżują, a nawet śpią w objęciach! Sama właścicielka jest niezmiernie szczęśliwa, że ​​między jej zwierzakami zawiązała się tak przyjazna więź, bo właśnie o tym marzyła, wyobrażając sobie życie z ukochanymi stworzeniami.

foto: lemurov.net

Dorastając, ta para zaczęła się mniej bawić się ze sobą, ale troska, uczucie i cierpliwość zaczęły być wyraźniej widoczne w ich związku. Nadal śpią w objęciach i nie rozstają się ani na minutę.

Główne zdjęcie: lemurov.net