Tyra Banks jest jedną z najbardziej znanych modelek na świecie. Kto nie słyszał o jej „odwiecznej” rywalizacji z Naomi Campbell. Tyra ma wyjątkową osobowość, piękno, charyzmę i dziką energię. Wszyscy w Hollywood wiedzieli o jej trudnym charakterze. Mimo to Tyra jest prawdziwą profesjonalistką w swoim zawodzie. Modelka zyskała dużą popularność po programie „America's Next Top Model”.

foto: interesnoznat.com

foto: interesnoznat.com

Teraz wszystkie projekty gwiazdy są zamrożone, a sama Tyra przeszła na „emeryturę”. Przez długi czas publiczność zastanawiała się, co się stało z ich ulubienicą. Jak się okazuje, Tyra postanowiła poświęcić czas rodzinie. Ponadto po raz pierwszy została matką. Modelka całkowicie poświęciła się ukochanej osobie i synowi. Należy zauważyć, że chłopiec urodził się dzięki matce zastępczej. Banks przyznała, że wiek nie pozwalał jej na samodzielnie noszenie i urodzenie dziecka. Jest nieskończenie wdzięczna zastępczej matce za to szczęście.

foto: interesnoznat.com

Syn otrzymał imię York. Od 3 roku życia York mówi w trzech językach: hiszpańskim, angielskim i norweskim. Tyra cały wolny czas poświęca synowi. Niestety modelka zerwała z ojcem chłopca, norweskim fotografem Ericiem Aslą. Jednak ze względu na syna pozostali dobrymi przyjaciółmi. Teraz Tyra Banks myśli o uzupełnieniu rodziny i szukaniu następnej odpowiedniej matki zastępczej.

foto: interesnoznat.com

foto: interesnoznat.com

Główne zdjęcie: interesnoznat.com