Jon Bon Jovi przez wiele lat słynął ze swoich rockowych hitów, które zajmowały pierwsze linie list przebojów. Teraz piosenkarz używa swojego znakomitego głosu, aby pomóc najbardziej bezbronnym poprzez swoją Fundację JBJ Soul.

Jednym z problemów, które rozwiązuje fundusz, jest bezdomność, zwłaszcza wśród weteranów. Wiele kobiet i mężczyzn, którzy ryzykowali życie dla swojej ojczyzny, wylądowało na ulicy bez dachu nad głową. Fundacja Jovi przeznaczyła 525 000 dolarów na ten dach.

Fundacja wspiera stałe programy mieszkaniowe w całej Ameryce. Za pieniądze muzyka rockowego otwarto nowy dom socjalny w Waszyngtonie.

foto: binokl.cc

Chociaż sam Jovi nie służył w wojsku, jego rodzice już tak. Teraz chce dawać dobro tym, którzy służyli w wojsku.

Wielu weteranów powraca z wojny z PTSD i ma trudności z przystosowaniem się do życia w cywilu. W rezultacie znajdują się bez pracy i domu.

HELP USA i Fundacja JBJ Soul wspólnie zapewniły mieszkania dziesiątkom weteranów. Na przykład 72-letni Clifton Braxton, weteran Sił Powietrznych, spędził prawie 25 lat w samochodzie i na kanapach przyjaciół. Teraz ma wreszcie swoje własne, nowe mieszkanie.

Latisha Austin, lat 29, stała się bezdomna w 2017 roku i od prawie roku mieszka w sierocińcu. Ma teraz mieszkanie w nowym kompleksie mieszkaniowym. Kiedy zobaczyła go po raz pierwszy, przytuliła drzwi i powiedziała: „To jest moje!”

Braxton i Austin poznali Jovi osobiście, rozglądając się po swoich nowych mieszkaniach.

foto: binokl.cc

Na cześć amerykańskich weteranów Jon Bon Jovi napisał nową piosenkę „Unbroken”, która pojawiła się w filmie dokumentalnym o służbie wojskowej i pojawi się na jego nowym albumie, zaplanowanym na wiosnę 2020 roku.

Jovi dał specjalny koncert dla wojska, w którym powiedział:

„Kochamy ich i doceniamy to, do czego idą ze względu na swój kraj i swoich bliskich, którzy nigdy o nich nie zapominają”.

Oto ta piosenka:

Source: youtube.com

Czy lubisz Jon Bon Jovi?

Główne zdjęcie: binokl.cc/