TAK, STARZEJE SIĘ. Ale podoba mi się ten proces.

W PIERWSZEJ POŁOWIE ŻYCIA TWOJA TWARZ JEST TYM, Z CZYM SIĘ URODZIŁEŚ. W drugiej połowie – to, na co zasługujesz.

ŚMIESZNE, ALE NIE ROZUMIAŁAM, ŻE JESTEM ATRAKCYJNA, dopóki nie obejrzałam „Nagi instynkt”.

MOŻESZ BYĆ ZŁA NA SIEBIE ZA TO, co robiłaś przez pierwszą połowę życia, ale to nie znaczy, że w drugiej połowie powinnaś po prostu grać w golfa i nic nie robić.

NIE CHCĘ UKRYWAĆ SWÓJ WIEK. Po prostu chcę być kobietą, która wygląda na tyle pięknie, jak to tylko możliwe.

KIEDY MIAŁAM TROCHĘ PONAD CZTERDZIEŚCI LAT, zamknęłam się w łazience z butelką wina i powiedziałam do siebie: „Nie wyjdę, dopóki nie zaakceptuję siebie taką, jaką jestem”.

NIE MIAŁAM SZCZĘŚCIA Z NAJWAŻNIEJSZYMI RZECZAMI W ŻYCIU. Nie miałam szczęścia ze zdrowiem i nie miałam szczęścia z małżeństwem, ale zebrałam się w garść i po prostu postanowiłam żyć dalej.

LUBIĘ POWOLI STAWAĆ SIĘ STARSZA - to mój cel. W 2001 roku miałam ciężki krwotok mózgowy, więc alternatywa dla spokojnego starzenia się jest mi dobrze znana. Krew trafiała do mózgu przez dziewięć dni. Procent ocalałych ludzi po tym, co przeszłam, jest bardzo mały, ale jakoś mi się to udało. Potem przez dwa lata uczyłam się ponownie chodzić, mówić i czytać. Po tym wszystkim każda rozmowa o zmarszczkach wydaje mi się niedorzeczna.

JAK POWIEDZIAŁ WINSTON CHURCHILL, jeśli musisz przejść przez piekło, idź tak szybko, jak to tylko możliwe.

NIGDY NIE BĘDZIE PEŁNEGO POKOJU i ciszy na ziemi. Ale mogą istnieć w twojej głowie. Chyba mam obsesję na punkcie aromaterapii.

W USA ŻYJE 400 TYSIĘCY BLONDYNEK, KTÓRE MAJĄ TAKIE SAME NOSY, te same gigantyczne usta, zrobione policzki i śnieżnobiałe zęby. Czy ktoś uważa je za atrakcyjne?

AVA GARDNER BYŁA NAJPIĘKNIEJSZĄ KOBIETĄ NA ŚWIECIE. Dlaczego? Nigdy sobie nic nie zrobiła. Wyglądała jak kobieta i nigdy nie próbowała wyglądać jak dziewczynka.

KIEDY PATRZYSZ NA TO, JAK ROSNĄ TWOJE DZIECI, dowiadujesz się więcej o życiu i o sobie.

W 58 LAT ZROZUMIAŁAM, że piękno pochodzi z wnętrza. Aby być piękną, musisz robić to, co chcesz i robić to każdego dnia. Ja na przykład lubię tańczyć i tańczę do całkowitego wyczerpania...

Główne zdjęcie: fithacker.ru