Nieczęsto można zobaczyć bliźniaki, ale tutaj kobieta o imieniu Amy Kempel w Stanach Zjednoczonych była w stanie uszczęśliwić swojego męża Chada pięcioma dziećmi naraz. Wyobraź sobie, jak czuł się Chad, gdy usłyszał tę wiadomość. Jest to szczególnie nieoczekiwane, gdy mieli już córki o imieniu Savannah i Avory. A teraz okazuje się, że będą miały 7 dzieci.

Dokładnie 18 miesięcy temu Amy urodziła trzech synów, których rodzice nazwali Lincoln, Grayson i Preston oraz cudowne dziewczynki Noel i Gabriella. Każde z dzieci ważyło nieco ponad 1 kilogram.

Trudno sobie wyobrazić, jak ciężko było rodzicom na początku przyzwyczaić się do pilnowania tylu dzieci. Ale para zdołała wszystko przezwyciężyć. Przez to że pojawiło się dużo dzieci, trzeba było coś zmienić w układzie ich domu.

Source: youtube.com

Przede wszystkim Chad kupił samochód, który był w stanie pomieścić wszystkie dzieci. Najlepszą opcją była zwykła furgonetka. Jest tam dużo miejsca, każde dziecko będzie miało swój kącik, wystarczy miejsca nawet aby ustawić przewijak.

„Ponieważ jest wiele dzieci, czasami nakarmienie wszystkich zajmowało średnio 2,5 godziny. Zabawne jest to, że kiedy skończyliśmy karmić ostatnie dziecko, pierwsze zaczynało ponownie chcieć jeść” - powiedział Chad.

Source: youtube.com

Aby uniknąć tego problemu, Chad wymyślił coś oryginalnego. Mężczyzna pomyślał o powieszeniu butelki do karmienia, żeby nie musiał trzymać każdej z nich w rękach. Ojciec nie poprzestał na tym wynalazku, zrobił też wygodny stół do karmienia dzieci. Aby wszystko zawsze było na swoim miejscu, Chad wpadł na jeden pomysł na przechowywanie rzeczy. Wszystko jest zawsze na swoim miejscu i nie musisz spędzać dużo czasu na szukaniu.

Aby od razu dać znać innym rodzicom, jak opiekować się tak dużą liczbą dzieci, para stworzyła kanał na YouTube. Tam regularnie publikują filmiki o opiece nad dziećmi.

foto: leafclover.club

Mężczyzna ustanowił niedawno jeden światowy rekord. Udało mu się przebiec 10 kilometrów z wózkiem, w którym były jego dzieci. „Ten wyścig nie był łatwy. I to nie z powodu wagi wózka, ale dlatego, że dzieciom trzeba było cały czas poświęcać czas, czy to na karmienie, czy zmianie pieluch ”- powiedział Chad.

Główne zdjęcie: leafclover.club