Ta wzruszająca historia miała miejsce na pokładzie samolotu lecącego z lotniska na Florydzie do Chicago. Dziewczyna Audrey Rose w przeddzień lotu dowiedziała się, że jest w drugiej ciąży. I wpadła na ciekawy pomysł, jak przekazać o tym wspaniałym wydarzeniu swojemu mężowi Davidowi. Na lotnisku, kiedy jej mąż stał w kolejce po kawę, Audrey napisała kartkę do personelu pokładowego. W kartce opisała całą sytuację i poprosiła pilota, aby ogłosił przez zestaw głośnomówiący, że David zostanie tatą po raz drugi. Kiedy para weszła na pokład, Audrey dyskretnie wręczyła kartkę stewardessie i nie była pewna, czy personel znajdzie czas aby spełnić jej prośbę.

Audrey Rose w przeddzień lotu do Chicago dowiedziała się, że jest w drugiej ciąży, i poprosiła stewardessę o ogłoszenie tej wiadomości podczas lotu.

foto: allourworld.info

Załoga ze zrozumieniem przyjęła tę wiadomość i z przyjemnością postanowiła pomóc. Gdy tylko pilot był gotowy do ogłoszenia, stewardessa podała dziewczynie znak - kciuk do góry, a Audrey włączyła kamerę, aby uchwycić reakcję męża. Bardzo się martwiła, a David był zanurzony w swoim tablecie i nie rozumiał, co się dzieje.

Kiedy David poszedł po kawę, napisała tę kartkę i dyskretnie wręczyła ją załodze.

foto: allourworld.info

„Do załogi samolotu. Mam do Was wielką prośbę! Właśnie się dowiedziałam, że jestem w ciąży i bardzo chcę zaskoczyć męża. Byłabym niezmiernie zadowolona, gdybyście mogły ogłosić wiadomość przez zestaw głośnomówiący przed startem. Mój mąż nazywa się David Rose i siedzi na miejscu 28E. Jeśli nie znajdziecie na to czasu, wszystko zrozumiem. Ale jeśli jednak się uda, będę niezmiernie wdzięczna! Dziękuję bardzo. Audrey Rose ”

Załoga ze zrozumieniem przyjęła tę wiadomość i chętnie pomogła dziewczynie w realizacji jej planu.

foto: allourworld.info

Pilot poinformował, że kobieta na pokładzie samolotu nielegalnie przewozi ze sobą innego pasażera, a jego ojcem jest David Rose. Świeżo upieczony ojciec był zszokowany tym, co się dzieje i powiedział tylko: „Co?” Para nigdy nie zapomni tego dnia i uprzejmości załogi samolotu, która uczyniła tę wiadomość niezapomnianą.

Główne zdjęcie: allourworld.info