Czy zdarzyło Ci się kiedyś zetknąć się z faktem, że zachodzące zdarzenia są z góry określone i jakby ktoś je kontrolował? A może odczuwałeś nieodparte pragnienie i zainteresowanie czymś, ale nie potrafiłeś znaleźć wytłumaczenia tego zachowania? Przyczyną wszystkiego jest nagromadzona karma, która ma silny wpływ na sytuacje życiowe.

Po każdej reinkarnacji w naszej świadomości lub duszy pozostaje pewien ślad, który jest tam przechowywany do następnego wcielenia i znajduje odzwierciedlenie w późniejszym życiu. Niektórzy mogą powiedzieć, że pewne zdarzenia zdarzają się przypadkowo, ale przypadków nie ma. Nawet data i miejsce urodzenia osoby są spowodowane efektem karmicznym. Analizując znak zodiaku, możesz określić hobby, skłonności i przywiązania osoby na podstawie jej przeszłych reinkarnacji.

Baran

W poprzednich wcieleniach dostosowywałeś się do wszelkich zmian, jakich dokonały osoby publiczne. Urodzony pod tym znakiem musisz starać się być sobą i nie ulegać wpływom innych ludzi.

Byk

Większość ludzi była biedna i chciwa w poprzednich wcieleniach. Ze względu na swoje skąpstwo są przyzwyczajeni do ciągłych oszczędności, a nawet urodzeni pod tym znakiem nadal ograniczają swoje wydatki na wiele sposobów.

Bliźnięta

Poświęciłeś dużo czasu rozwojowi intelektualnemu i zdobywaniu wiedzy, pozbawiając się prostych i zwyczajnych rzeczy. Zapomniałeś, jak po prostu cieszyć się życiem. Ale teraz, w nowym wcieleniu, osoby urodzone pod tym znakiem powinny widzieć całe piękno otaczającego ich świata i czuć się szczęśliwe.

Rak

Ludzie spod tego znaku w przeszłości byli całkowitym przeciwieństwem. Prawie cały swój czas poświęcali pracy, biznesowi czy podróżom, czasem zapominając o swoich bliskich. W tym życiu osoby urodzone pod znakiem Raka są strażnikami ogniska domowego i poświęcają się rodzinie.

Lew

Ze względu na jego hojność i pomoc osobom potrzebującym z przeszłego życia, Lew stał się egoistyczny, samolubny i lekceważący innych.

Panna

Każde wcielenie niesie ze sobą określone doświadczenie. Panny zostaną zanurzone w troskach tego świata, w jego zgiełku i codziennym życiu. Chociaż w poprzednich wcieleniach mieli okazję na rozwój duchowy, pozostawali w spokoju i szukali siebie.

Waga

W tym życiu są taktowni, życzliwi i gotowi do dialogu z ludźmi. Przywiązują dużą wagę do prestiżu i reputacji. Ale w przeszłości Waga była niegrzeczna i zarozumiała. Nie interesowała ją opinia kogoś innego. Teraz czas na zmiany na lepsze.

Skorpion

W poprzednim wcieleniu Skorpiony były zbyt rozmowne, towarzyskie, a także nie wiedziały, jak trzymać „buzię na kłódkę”. Dlatego dzielenie się z nimi sekretami było niezwykle pochopne. Wszystko się zmieniło w tym życiu. Są tajemnicze i milczące.

Strzelec

Osoby urodzone pod tym znakiem są skłonne do rozwoju duchowego, do nowej wiedzy i dążenia do doskonałości. Jest to rodzaj równowagi karmicznej, ponieważ w poprzednich wcieleniach Strzelec doświadczył namiętnego pociągu do zabawnego i rozwiązłego życia, w którym nie było miejsca na mądrość.

Koziorożec

Ci ludzie mają wszystkie cechy przedsiębiorcy i odnoszą sukcesy w budowaniu kariery. Otrzymali taką cechę ze względu na swoje przeszłe reinkarnacje, ponieważ przywiązywali dużą wagę do rodziny i stworzenia domowego komfortu.

Wodnik

Znak ten zbyt długo skupiał się tylko na sobie, ponieważ egoizm nie pozwalał widzieć innych. W tym życiu Wodnik musi zdać sobie sprawę i zrozumieć, że każda osoba jest ważnym ogniwem i, jeśli to konieczne, należy mu pomóc w każdy możliwy sposób.

Ryby

Ten znak zamyka krąg zodiakalny, więc Ryby przybyły na ten świat w określonym celu. W poprzednich wcieleniach otrzymali już niezbędne doświadczenie, a teraz ich zadaniem jest osiągnięcie nieludzkiej mądrości i duchowej doskonałości.

Główne zdjęcie: volkovysk.by