Zdziwiłbyś się, że nie „robią” nowych twarzy.

Alice Walton - 54,4 miliarda dolarów

foto: google

Alice Walton to najbogatsza kobieta na świecie. Znana z tego, że wniosła wkład w rozwój amerykańskiego giganta przemysłowego Walmart i jest współwłaścicielką tej firmy. Widać, że botoks nie dotknął jej twarzy, a włosy wyglądają bardzo naturalnie. Alice wygląda szlachetnie dzięki neutralnemu makijażowi i biznesowemu stylu.

Françoise Bettencourt-Myers - 48,9 miliarda dolarów

foto: google

Patrząc na tę kobietę, nigdy nie pomyślisz, że pracuje w najbogatszej firmie kosmetycznej na świecie - L'Oréal. Niewiele osób wiedziało o Françoise, ale po śmierci matki otrzymała 33% akcji firmy, a potem szybko zrobiła ogromną fortunę. I pomimo swoich dochodów Françoise wygląda jak najbardziej naturalnie, nie robi jaskrawego makijażu.

Julia Koch - 38,2 miliarda dolarów

foto: google

A ta Amerykanka po śmierci męża otrzymała aż 38 miliardów dolarów i została wyłączną właścicielką firmy naftowej Koch Industries. Ponieważ jej mąż zmarł na raka, nie pozostaje jej obojętny ten temat - regularnie prowadzi działalność charytatywną. Wiek tej bizneswoman jest zdradzony przez zmarszczki - a mimo to Julia nadal radzi sobie bez interwencji chirurga.

Mackenzie Bezos - 36 miliardów dolarów

Ta kobieta jest byłą żoną Jeffa Bezosa, założyciela Amazon, największej amerykańskiej firmy zajmującej się sprzedażą wszelkiego rodzaju rzeczy i produktów. Po rozwodzie dostała aż 25% udziałów i od razu trafiła do pozostałych bogatych piękności z listy Forbesa. Jest znacznie młodsza od reszty osób z listy, zawsze ma lekką stylizację i naturalny makijaż. Kobieta wygląda na zadbaną.

foto: google

Główne zdjęcie: google.com