Zwierzęta wiedzą więcej niż ludzie o lojalności, przyjaźni i miłości. Pies o imieniu Cezar stał się symbolem lojalności. Jego właściciel, Al Ilhan, zauważył, że pies ucieka rano. Pewnego razu właściciel poszedł za psem i dowiedział się, że to niesamowity pies.

foto: mimimetr.me

To jest Ilhan i Caesar

foto: mimimetr.me

Cezar był bardzo spokojny, dobrze wychowany i słodkim psem. Kiedy zaczął uciekać, właściciel się przestraszył. Poszedł za psem - musiał przejść przez całe miasto. Pies pewnie szedł ścieżką prowadzącą na cmentarz i usiadł przy grobie ojca Ilkhana, Mehmeta.

foto: mimimetr.me

Dwa lata temu ojciec Ilhana był częściowo sparaliżowany, a lekarze zalecili znalezienie mu zwierzęcia do pomocy. Zabrali ze schroniska Cezara - uroczego i czarującego psa.

Cezar stał się najlepszym przyjacielem i pomocnikiem starego ojca. Pies był tak przywiązany do niego, że trudno mu było przeżyć stratę. Pewnego razu Mehmet został zabrany do szpitala i już nigdy nie wrócił do domu.

foto: mimimetr.me

Cezar nie mógł się z nim pożegnać. Rozumiał wszystko i na pogrzebie siedział wzruszająco przy trumnie swojego pana. To zdjęcie trafiło do Internetu. Ludzie widzieli ból i smutek psa. Nawet sam Al Ilhan był zszokowany wzruszającym oddaniem Cezara.

foto: mimimetr.me

Cezar odprowadził właściciela w jego ostatnią podróż. Ale nawet po śmierci swojego pana regularnie odwiedzał jego grób. Odkąd Ilhan się o tym dowiedział, chodzą razem na cmentarz...

foto: mimimetr.me

Główne zdjęcie: mimimetr.me