Wielu zgodziłoby się, że psy to bardzo urocze zwierzęta. Uważani są za członków rodziny, niezależnie od wyglądu. Wszyscy, którzy kochają te zwierzęta, zdecydowanie powinni przeczytać historię o psie o imieniu Marnie.

foto: leafclover.club

Tak się złożyło, że życie tego psa było początkowo bardzo smutne. Pies cierpi na chorobę przedsionkową. Główne objawy tej choroby to: przechylenie głowy na bok, wystający język oraz problemy z oczami, zębami i słuchem.

foto: leafclover.club

Marnie trafił do schroniska dla zwierząt około 6 lat temu, przed tym pies mieszkał na ulicy. W schronisku nadano mu imię Stinky, to wszystko dlatego, że piesek nieprzyjemnie pachniał. W schronisku został wyleczony, żeby pies został zabrany, jego zdjęcie zostało umieszczone na stronie internetowej schroniska. Minęły 4 miesiące, zanim ten pies trafił do nowej rodziny.

foto: leafclover.club

Pewna kobieta postanowiła zabrać psa do siebie i nadała mu nowe imię Marnie. W schronisku od razu powiedziano jej, że pies raczej długo nie przeżyje, ponieważ miał już 11 lat. To nie powstrzymało Shirley przed adoptowaniem psa.

Lekarze powiedzieli, że pies będzie żył, daj Boże, tylko rok, ale się pomylili. Marnie ma teraz 17 lat i wciąż jest pełen energii.

foto: leafclover.club

W 2014 roku dziewczyna opublikowała pierwsze zdjęcie Marnie w Internecie. Pies swoim wyglądem przyciągnął wielu ludzi. Pod jego zdjęciem zebrało się wiele polubień i komentarzy. Shirley zdecydowała, że ​​jej pies jest wart osobnego konta na Instagramie. Teraz na stronie Marnie można znaleźć około dwóch milionów subskrybentów. To po prostu niesamowite!

foto: leafclover.club

Marnie był największym prezentem dla rodziny Shirley

foto: leafclover.club

Piesek rozmawia ze swoimi fanami

foto: leafclover.club

Marnie idzie na zakupy do sklepu

foto: leafclover.club

Piesek świętuje Dzień Świętego Patryka

foto: leafclover.club

Właścicielka pieska zaczęła nawet produkować zabawki podobne do Marnie

foto: leafclover.club

Nie ma takiej osoby, która powiedziałaby, że Marnie nie jest uroczy

Główne zdjęcie: leafclover.club