Wielu interesuje się szczegółami z życia najmłodszego miliardera, ale młody człowiek stara się nie rozmawiać o swoich osobistych sprawach. Trochę o historii jego kariery i coś o nim opowiemy w tym artykule.

Podczas gdy większość rówieśników dopiero definiuje swoje powołanie i stawia pierwsze kroki w samodzielnym zarabianiu pieniędzy, 25-letni Gustav Magnar Witz z Norwegii jest już wymieniony jako miliarder i często figuruje w rankingach magazynu Forbes. Gustav jest najbogatszym młodym człowiekiem w Norwegii i według Forbesa znajduje się w pierwszej trójce najmłodszych miliarderów.

Majątek tego młodego człowieka przekracza 3 miliardy dolarów. A zasłużył na nie dzięki ojcu, który 7 lat temu dołączył go do grona właścicieli swojej firmy - największej i najsłynniejszej na świecie hodowli łososi Salmar ASA.

Ale to nie jest opowieść o synu bogatego ojca, który żyje za jego pieniądze. Gustav naprawdę pracuje, stara się zwiększyć swój kapitał i wnieść znaczący wkład w rozwój rodzinnej firmy. Należy powiedzieć, że to nie jedyne źródło dochodu dla młodego człowieka.

Młody biznesmen w wolnych chwilach zajmuje się modelingiem w dużej agencji Team Models. Gustav uwielbia udostępniać swoje zdjęcia na Instagramie, a jego ulubionym hobby są podróże.

Główne zdjęcie: lemurov.net