Prawdopodobnie każdy z nas przynajmniej raz w życiu miał złe doświadczenia z pójściem do fryzjera. Kiedy rozmawiasz w salonie o swoich życzeniach, a na końcu dostajesz niemiłą niespodziankę w postaci improwizacji od mistrza i nic nie można już zmienić. Z pewnością wychodząc z salonu, ze strachem oczekiwałeś na kpiące i ukradkowe spojrzenia innych.

Ale fantazyjne fryzury nie zawsze są wynikiem porażki fryzjera. W życiu można spotkać wiele osób, które starają się podkreślić swoją indywidualność. I często fryzura staje się „atrakcją”. Tworząc na głowach kolejne „arcydzieło” wielu realizuje postawione zadanie - zwraca na siebie uwagę innych. Ale ta uwaga nie zawsze oznacza zachwyt.

Dziś pokażemy Ci naszą kolekcję najzabawniejszych, a do pewnego stopnia wręcz absurdalnych fryzur. Mamy nadzieję, że te zdjęcia poprawią nie tylko nastrój, ale także poczucie własnej wartości.

foto: lemurov.net

foto: lemurov.net

foto: lemurov.net

foto: lemurov.net

foto: lemurov.net

foto: lemurov.net

foto: lemurov.net

foto: lemurov.net

Nie bój się zmienić swojego wizerunku, ale pamiętaj - dość łatwo jest przesadzić z eksperymentami z wyglądem. A dzisiejsza selekcja jest tego dowodem.

Ale jeśli mimo wszystko opuściłeś salon fryzjerski z silnym rozczarowaniem, nie spiesz się, aby się zdenerwować. Jest duża szansa, że ​​twoja fryzura nawet nie zbliża się do powyższej listy. W takich sytuacjach radzimy przejrzeć te zdjęcia, a wtedy Twoja nowa fryzura wyda Ci się dość klasyczna, a nawet atrakcyjna!

Główne zdjęcie: lemurov.net