Przed spotkaniem z piosenkarzem o ciemnym kolorze skóry Sealem, Heidi Klum miała długotrwałe relacje z innymi mężczyznami. Była mężatką, następnie była w związku ze słynnym i bogatym mężczyzną, od którego urodziła córkę.

foto: kakao.im

Wkrótce piosenkarz o czarnym kolorze skóry Seal zwrócił uwagę na supermodelkę. Po jakimś czasie złożył Heidi propozycję małżeństwa. Zgodziła się.

Heidi Klum

Słynna supermodelka i aktorka ma niemieckie korzenie. W branży modelingu pojawiła się dość wcześnie. Zaczęła pojawiać się na podium w wieku 18 lat. Teraz Heidi Klum ma 46 lat. Modelka z Niemiec zyskała uznanie na całym świecie po tym, jak pojawiła się w słynnym magazynie. Wyszedł w wielomilionowym nakładzie ze zdjęciem Heidi na okładce.

foto: kakao.im

Reżyserzy zaczęli zapraszać piękną modelkę do ról w filmach różnych gatunków. Dziś Klum ma na swoim koncie ponad dwa tuziny filmów.

Seal

Piosenkarz pochodzi z Afryki. Pisze piosenki i wykonuje je na gitarze. Seal wydał 14 albumów muzycznych w ciągu swojej długiej kariery. Jego twórczość została nagrodzona 10 nagrodami muzycznymi.

foto: kakao.im

Dziś Seal ma 56 lat. Mieszkał z Heidi Klum przez 9 lat. Mają troje dzieci. Ponadto Seal adoptował córkę supermodelki.

Helen Samuel

foto: kakao.im

15-letnia Helen Samuel chce zostać modelką, tak jak jej słynna mama. Co więcej, dziewczyna ma do tego wszystko co jest potrzebne. Jest szczupła i długonoga. Helen uważa Seala za swojego prawdziwego ojca. Kiedy piosenkarz poślubił Heidi, jej córka była jeszcze bardzo malutka.

Lou Samuel

foto: kakao.im

10-letnia Lou Samuel jest ulubienicą swoich rodziców i rodzeństwa. Nic dziwnego, ona jest najmłodsza. Dlatego zyskuje więcej uwagi i troski rodziców.

Henry i Johan Samuel

Synowie piosenkarza i modelki mają 13 i 14 lat. Zawsze są razem, mają te same zainteresowania. Chłopaki są aktywni, lubią uprawiać sport.

foto: kakao.im

Po 9 latach małżeństwa Seal i Heidi rozstali się. Przez cztery lata serce supermodelki i aktorki było wolne. Muzyk jednej z popularnych grup był w stanie go podbić. Heidi Klum wyszła za mąż po raz trzeci.

foto: kakao.im

Wszystkie dzieci mieszkają z matką. Ojciec odwiedza ich, ale nie robi tego zbyt często ze względu na napięty grafik pracy.

foto: kakao.im

Główne zdjęcie: kakao.im