Charyzmę i piękno aktorki Milli Jovovich znamy od dawna. Nie sposób zapomnieć o tej pięknej dziewczynie z „Piątego Elementu” i tej łagodnej dziewczynie z „Błękitnej Laguny”. Wszystkie te i wiele innych ról Milli na długie lata utkwiły w pamięci widza.

Aktorka nadal pracuje jako aktorka i wychowuje swoją zastępczynię. Warto zaznaczyć, że wszystkie dzieci Milli podobne są do ​​mamy - są równie piękne i charyzmatyczne. Szczególnie podobna do Milli jest jej najstarsza córka Eva.

Niedawno dziewczyna dosłownie poruszyła media, a także fanów swojej matki. Wszystko przez to, że Eva wzięła udział w sesji modowej dla magazynu Jalouse. Dziewczyna doskonale wykonała swoją pracę. Eva pozowała na zdjęciach jak profesjonalistka.

Nawiasem mówiąc, kilka lat temu sama Milla Jovovich również była na okładce w tym magazynie. Teraz jest jasne, że wkrótce Eva przewyższy swoją znaną matkę.

foto: leafclover.club

foto: leafclover.club

Fani nie mogli nie zauważyć, że Eva jest niesamowicie podobna do Milli. Wielu fanów zauważyło, że jakby czas się cofnął, a sama Milla znów się odmłodziła.

foto: leafclover.club

foto: leafclover.club

foto: leafclover.club

Cóż można powiedzieć, dobra robota, Eva! Tak trzymaj! A teraz proponuję, abyście podziwiali nową wschodzącą gwiazdę. Czyż to nie jest prawdą, że dziecko jest po prostu urocze i tak bardzo przypomina swoją matkę?

Główne zdjęcie: leafclover.club