Mistrz nie doradzi źle!

1. Być elegancką nie oznacza rzucać się do oczu, to oznacza zostać w pamięci.

2. Różnica między stylem a modą – w jakości.

3. Tania para obuwia – złe oszczędzanie. Nie oszczędzajcie na głównym: obuwie to podstawa waszej garderoby.

4. Wyglądać seksualnie – pytanie pewności siebie. To jest stan umysłu w tejże mierze, co i stan ciała.

5. Jestem szczęśliwy, że w nasze dni znów pojawiło się pragnienie być eleganckie. Elegancja – klucz do wyglądu, który nie podlega czasu do tego, co nigdy nie wyjdzie z mody, z czym nigdy nie wyjdziecie z mody. Dla mnie styl jest ważniejszy niż niedługowieczne trendy mody.

6. Nie warto zbyt starać się wybierając odzież: najbardziej stylowi ludzie wyglądają tak, niby nie dokładają żadnego wysiłku do własnego wyglądu zewnętrznego. Ostatecznie styl sprowadza się do wyrażania siebie i nie sądzę, aby cokolwiek wyglądało naprawdę okropnie na kimś, kto jest wobec siebie szczery.

7. Czarny i granatowy wyszczuplają lepiej niż inne kolory. Dotrzymując się tej barwnej gamy możecie pozwolić sobie eksperymentować z kształtami i teksturą.

8. W dzisiejszych czasach znaczenie akcesoriów rośnie, więc zainwestuj w buty, paski, torby, krawaty i tym podobne. Następnie możesz wielokrotnie aktualizować swój strój. Zwróć uwagę na kolory, które nosisz i kupuj pasujące akcesoria. Mając to na uwadze, pamiętaj, że do koloru szarego możesz nosić zarówno czarny, jak i brązowy kolor. Zegarek to jedna z najważniejszych rzeczy, którą kupisz, zegarek wiele mówi o człowieku.

9. Wybierajcie tkaniny neutralnych kolorów, bez jaskrawych wzorów – one będą służyli wam dłużej z punktu widzenia mody.

10. Starannie dobrane perfumy mogą stać się waszą cechą wyróżniającą. To pierwsze co odczuwają ludzie, kiedy wchodzicie do pokoju, i ostatnie co znika, kiedy wychodzicie.

Główne zdjęcie: binokl.cc