W porównaniu z innymi znakami w horoskopie Baran zajmuje czołową pozycję. Doskonale organizuje imprezy masowe, pobudzając ludzi do osiągania rezultatów.

Baran to naturalny wojownik w walce z przeszkodami, który nienawidzi przegrywać. Nie poddaje się i nie porzuca planów, „gryzie wędzidło i taranuje barykady”.

Wola ognistego przedstawiciela horoskopu jest podobna do zbliżającej się szynko lawy wulkanu pożerającej wszelkie przeszkody na swojej drodze. Im częściej sugeruję się mu odstąpienia od pomyśle, tym zacieklej Baran będzie o niego walczył.

Traktuje to jako osobiste wyzwanie i nie sposób zatrzymać tego „tornada”. Został stworzony do zwyciężania, nawet gdy zostanie pokonany, wierzy, że następnym razem będzie miał szczęście.

Jeśli chcesz odwieść swojego Barana, bierz go na litość lub zacznij wpajać swój punkt widzenia z wyprzedzeniem.

Wola Koziorożców jest nieugięta. Pomysł wbity w głowę jest prawie nieusuwalny.

Nie słyszą kontrargumentów, które po prostu nie pasują do ich światopoglądu. Mentalność Koziorożca kreuje się we wczesnym dzieciństwie i praktycznie nie podlega zmianom.

Może wydawać się nieszkodliwą i potulną osobą, ale uwierz, że pierwsze wrażenie jest mylące. Koziorożec jest silną istotą o sztywnych zasadach i wysokim progu bólu psychicznego.

Możesz go skrzywdzić, jeśli otwarcie szydzisz z jego poglądów na życie. Zwykle lekceważy normy rodzicielskie, jeśli chodzi o wygodę.

Koziorożec nie traci czasu na samobiczowanie, woli winić innych. Stawiając na kimś krzyżyk, Koziorożec usuwa go z życia.

Wola Strzelca jest określana przez interesy w danym okresie. Jeśli jest zainteresowany, wszystkie jego strzały trafią w cel.

Nie przestanie, póki nie zwycięży. Trudno mu być samemu, więc będzie próbował zebrać w tym celu kilku osób.

Doskonale „reklamuje powietrze”, a krąg „pomocników” się rozszerza. W jego ustach zwykłe rzeczy zamieniają się w rzeczy premium z wieloma zaletami.

Wrodzona skłonność do wyolbrzymiania pomaga Strzelcom w działaniu, a także sprawia, że inni za nim podążają.

Opanowuje technikę manipulacji ze względu na potrzebę znalezienia wzajemnego zrozumienia. Nie pamięta, dlaczego był przez Ciebie urażony, co przyczynia się do dalszej współpracy.

Skorpiony przeżywają okresy uniesienia, kiedy ich moce koncentrują się na tym, co uważają za wielki projekt. Pędzą tu i tam, zapominając o jedzeniu i mogą zaniedbywać sen.

Maniakalne pragnienie zdobycia tego, czego chcą, daje im dużo energii, pcha ich do przodu. W tych momentach wyglądają na szalonych, zdenerwowanych i podatnych na wahania nastroju.

Wreszcie, gdy osiągną sukces, powraca ich dawny spokój. Skorpion, który ma pomysł na rozwiązanie problemu, będzie nieugięty i okrutny wobec rywali, zdecydowany w swoich działaniach.

Jest buntownikiem i upartym człowiekiem, który uwielbia wychodzić poza granice przyzwoitości. Czasami taka pobłażliwość jest szokująca, czyniąc go „czarną owcą”.

Skorpion często wywołuje niechęć, ale jednocześnie zasługuje na szacunek dzięki stalowej samokontroli i zaangażowania we własny styl życia.

Główne zdjęcie: google.com