Ostatnio są popularne historie o tym, jak pisklęta wykluwają się z jaj kupionych w sklepie. Słynna japońska blogerka, która nazywa siebie Luna Angel, również nie wierzyła w te historie.

Ale rezultat osobistego eksperymentu, który był dla niej całkowitym zaskoczeniem, przerósł wszelkie oczekiwania dziewczyny.

foto: kakao.im

W zwykłym sklepie spożywczym Luna kupiła opakowanie jaj przepiórczych. Jedno jajko miało stać się obiektem naturalistycznego doświadczenia, a jej papuga Ping-chan otrzymała rolę kwoki. Początkowo potencjalny „tatuś” zareagował nieufnie na niezidentyfikowany obiekt, ale po dokładnym zbadaniu go zaczął inkubować.

foto: kakao.im

Trzeba przyznać, że papuga podeszła do tego procesu z całą odpowiedzialnością ptaka, tworząc dla swojego „podopiecznego” jak najbardziej komfortowe warunki.

foto: kakao.im

Na początku blogerka była pewna, że ​​nic nie wyjdzie z tego przedsięwzięcia, bo mówią, że jaja, które trafiają do sklepu, nie są zapłodnione. Jednak po wyznaczonym czasie skorupka jajka pękła i ku zaskoczeniu wszystkich z jaja wykluł się przepiórek. To wydarzenie zszokowało Lunę tak bardzo, że nie wiedziała, jak się do niego odnosić. Podzieliła się swoją radością w Internecie, ale także wyraziła obawy dotyczące utrzymania nowego ptaka.

foto: kakao.im

Musiała zostać Aniołem dla niego: po przeczytaniu artykułów i książek o przepiórkach i ich pielęgnacji w domu dziewczyna zorientowała się, że nie jest to zbyt trudne, i zabrała się do roboty.

foto: kakao.im

Nowopowstała „mama” starannie karmi pisklę i bierze na ręce, z czego maluch jest bardzo zadowolony!

Wkrótce maleństwo zacznie zachwycać swoją rodzinę zabawnymi piosenkami.

Główne zdjęcie: kakao.im