Tak więc Skorpiony i Ryby mają najbardziej rozwinięty szósty zmysł. Również ten dar jest rozwijany w Strzelcu, chociaż objawia się w nieco inny sposób.

Ryby

Ryby uwielbiają marzyć o pewnych rzeczach, które później się spełniają lub wskazują na ważne wydarzenia, które nadejdą. Potrafią też łatwo rozpoznać znaki - podpowiedzi.

Wiele osób urodzonych pod tym znakiem to niezwykle duchowe osobowości. Pokój wewnętrzny jest dla nich sprawą najwyższej wagi. A jeśli tego nie znajdą, mogą próbować uciekać od rzeczywistości.

Ale Ryby z pewnością osiągną oświecenie, jeśli poważnie poświęcą się temu celowi.

Ich motto brzmi: „Czuję - to znaczy, że istnieję”, dlatego w swoich działaniach osoby urodzone pod znakiem Ryb kierują się zazwyczaj uczuciami, taka jest ich intuicja.

Skorpiony

Skorpiony potrafią dosłownie czytać innych ludzi. Ostro czują i głęboko przeżywają wszystko, co im się przydarza i wokół nich, co pozwala im zademonstrować cuda jasnowidzenia.

Przedstawiciele tego znaku subtelnie dostrzegają „wibracje”, które emanują albo z osoby, albo z wydarzenia. Umiejętność przewidywania przyszłości jest ich mocną stroną, ale często celowo ignorują te znaki i podejmują ryzyko.

Skorpiony uwielbiają niebezpieczeństwo, dreszczyk emocji i dlatego nie spieszy im się, aby słuchać siebie - zawsze dążą do działania. Jest to szczególnie widoczne w sprawach miłosnych.

Strzelec

Strzelec posiada również wrodzony szósty zmysł. Pytanie tylko, czy są gotowi popracować nad swoim rozwojem?

W przypadku znalezienia wewnętrznej harmonii, mają szansę wreszcie zacząć wykorzystywać swoją intuicję dla własnego dobra. Ten dar może ich ochronić w wielu krytycznych sytuacjach.

Osoby urodzeni pod tym znakiem mają niesamowite zdolności, ale niestety nie zawsze znajdują dla nich zastosowanie.

Intuicja ostrzega Strzelca nie tylko przed niebezpieczeństwem, ale także przed szansami, które mogą wykorzystać. Ale będą w stanie poprawnie zinterpretować podpowiedzi tylko wtedy, gdy odnajdą poczucie harmonii i wewnętrznej satysfakcji.

Główne zdjęcie: volkovysk.by