12 grudnia odbył się ślub księcia Grecji i Danii. 34-letni następca królewskiego tronu Philippos oficjalnie poślubił swoją wieloletnią ukochaną, 33-letnią Ninę Flohr.

Para do tej pory zorganizowała jedynie ślub cywilny, w którym z powodu pandemii koronawirusa wzięło udział tylko dwóch gości - ojcowie nowożeńców, król Konstantinos i Thomas Flohr. Ceremonia odbyła się w Szwajcarii - w rodzinnym mieście Niny, St. Moritz.

W przyszłości para planuje zorganizować uroczysty ślub zgodnie ze wszystkimi zasadami, zapraszając wielu gości i organizując prawdziwe święto. Ale jak dotąd szczegóły uroczystości nie zostały ujawnione. W każdym razie będzie luksusowo, bo rodziny młodych ludzi są bardzo zamożne. Król Konstantinos z pewnością weźmie udział w przygotowaniach do ślubu i przeznaczy część fortuny królewskiej. Kapitał Thomasa Flohr również robi wrażenie i jest liczony w miliardach, ponieważ jest on właścicielem czarterowej linii lotniczej.

Ale rejestracja małżeństwa, której zdjęcie pojawiło się w sieci, okazała się bardzo skromna i wcale nie pretensjonalna. Philippos był ubrany w ciemny garnitur, a Nina wybrała ciepły, mleczny komplet składający się z marynarki i spódnicy do kolan. Dziewczyna włożyła białe rajstopy i śnieżnobiałe buty, a włosy ozdobiła delikatną romantyczną kokardką. Wielu spodziewało się zobaczyć wspaniałą sukienkę, ale na pewno wspaniały strój zaskoczy wszystkich na uroczystym weselu.

foto: google

Główne zdjęcie: lemurov.net