Astrologowie zasugerowali, jak ograniczyć energię głównych żartownisiów z kręgu zodiakalnego.

Astrologowie twierdzą, że nieposłuszeństwo dzieci ma wiele przyczyn, ale nie wszystkie z nich można wytłumaczyć wychowaniem i psychologią. Niektórzy dzieciaki stwarzają problemy sobie i swoim rodzicom, ledwo wychodząc z kołyski. Tak rozkazały gwiazdy. Brytyjski tabloid The Sun opowiedział o najbardziej niegrzecznych dzieciach według znaku zodiaku i udzielił przydatnych wskazówek, jak je wychować.

Baran

Dziecko spod znaku Barana ciągle ma kłopoty z powodu lekkomyślnego zachowania i nadpobudliwości. Często jego przygody kończą się traumą. W głębi duszy ten dzieciak jest niepewny, dlatego stara się udowodnić swoje bohaterstwo sobie i całemu światu. Dlatego rodzice powinni częściej zwiększać jego samoocenę – chwalić i nagradzać.

Skorpion

Zbyt wysoka samoocena i nieustraszoność Skorpionów od dzieciństwa powoduje niechęć do posłuszeństwa starszym, nie uznawania autorytetów. Wytyczne moralne wyznaczane przez rodziców od początku jego życia pomogą poprowadzić dziecko właściwą drogą. Dziecko musi uczyć się od kołyski, aby zrozumieć, co jest dobre, a co złe.

Koziorożec

Mały Koziorożec jest bardzo podatny na obelgi i krytykę z powodu wewnętrznej niepewności. Stąd nieprzyjemne historie, które mu się przytrafiają. Potrzebuje dużego wsparcia ze strony rodziców. Otrzymawszy go, dziecko odkryje w sobie talenty i odnajdzie własne miejsce w życiu.

Lew

Energia, śmiałość, egocentryzm - te cechy Lwa widać od pierwszych lat jego życia. Nie rozpoznaje innych gwiazd poza sobą i obraża się, gdy ktoś inny jest w centrum uwagi. W pogoni za uwagą dziecko wdaje się w bójki lub dramatyzuje. Osłabienie jego temperamentu pomoże wyznaczyć granice i zasady, które ustalą dla niego dorośli.

Byk

Kluczowe cechy charakteru dziecka spod znaku Byka to upór i przywiązanie do ustalonego stylu życia. Jest przyzwyczajony do swojej przestrzeni osobistej i jest wrażliwy na zmiany. Aby uniknąć konfliktów z nim, rodzice muszą wpoić dziecku elastyczność i giętkość. Ale należy to robić stopniowo, bez presji, wspierając dziecko w chwilach jego lęków.

Główne zdjęcie: 5-tv.ru