Jeśli kiedykolwiek czułeś, że nie jesteś w stanie oprzeć się wpływowi osoby bez wyraźnego powodu, najprawdopodobniej masz do czynienia ze swoim „znakiem-panem”, który niezależnie od twoich pragnień jest w stanie stłumić cię jako osobę... Aby nie stać się zakładnikiem takiej sytuacji, przeczytaj ten artykuł.

KOZIOROŻEC ZALEŻNY OD LWA

Koziorożec jest posłuszny Lwu, mimo że cechy Lwa, takie jak miłość do pochwał i szczególna uwaga ze strony innych, są zwykle wyśmiewane przez Koziorożca. Jedyne, co może „uratować” Koziorożca w tym związku, to prowadzić wspólne życie. Kiedy zobaczy Lwa w domu, natychmiast zdejmie różowe okulary i zrozumie, z kim tak naprawdę się związał.

WODNIK ZALEŻNY OD PANNY

Chociaż w zwykłym życiu Wodnik myśli przede wszystkim o własnej wygodzie, w związku z Panną zapomina o sobie i zaczyna podążać za najbardziej pragmatycznym znakiem Zodiaku - wykonywać prace domowe i sporządzać listy niezbędnych zakupów. Panny są doskonałymi psychologami i mogą łatwo znaleźć klucz do prawie każdego znaku. Chociaż istnieje duże prawdopodobieństwo, że po pewnym czasie Wodnik nadal będzie zmęczony życiem według przejrzystego harmonogramu i ponownie zacznie traktować priorytetowo własne pragnienia.

RYBY ZALEŻNE OD WAGI

Ponieważ Waga jest zazwyczaj niezwykle trudna do podejmowania decyzji, w tym związku Ryby przejmują tę funkcję i wpadają w swoją pułapkę. Wszystko z tego, że w zwykłym życiu flegmatyczne i nie zawsze pewne siebie Ryby nagle zaczynają odczuwać swoje znaczenie i potrzebę.

BARAN ZALEŻNY OD SKORPIONA

W tym związku Baran doświadcza wielu nieprzyjemnych emocji, ponieważ próbując całkowicie zdobyć uwagę Skorpiona, w większości przypadków się to nie udaje. Zresztą w tym przypadku dobrze znane przysłowie „im mniej kochamy kobietę, tym bardziej ona nas lubi” - gdy tylko Skorpion próbuje uciec spod całkowitej kontroli Barana - zaczyna z zemstą osiągać swój cel.

BYK ZALEŻNY OD STRZELCA

Strzelec jest w stanie na długo pozbawić Byka snu i odpoczynku. Dzieje się tak, ponieważ Strzelec natychmiast zacznie namawiać konserwatywnego Byka do wyznaczenia sobie nowych celów i zadań, które wymagają natychmiastowych rozwiązań. Problem polega jednak na tym, że powolnemu Bykowi niezwykle trudno jest doświadczyć jakichkolwiek zmian w życiu i patrząc na bardziej energicznego partnera, zaczyna zagłębiać się w siebie i wpadać w depresję z powodu swojej osobowości.

BLIŹNIĘTA ZALEŻNE OD KOZIOROŻCA

Bliźnięta podziwiają zdolność Koziorożców do systematycznego dążenia do celu, bycia zawsze gotowym do robienia długoterminowych planów. Chcąc uporządkować swoje życie, ulegają urokowi Koziorożca i próbują przyjąć jego cechy charakteru. Ale zwykle to tylko obniża ich samoocenę i czyni ich jeszcze bardziej nieszczęśliwymi, ponieważ Bliźniętom trudno jest poradzić sobie z ich pragnieniem zmiany.

RAK ZALEŻNY OD WODNIKA

W związkach Rak nie lubi niepewności i niedomówień, a Wodnik z kolei jest mistrzem w ukrywaniu prawdziwych powodów swoich działań i złego nastroju. Dlatego nie jest zaskakujące, że w tym związku Rak nieustannie cierpi, podczas gdy jego partner wręcz przeciwnie, czuje się niezwykle harmonijnie. Biorąc pod uwagę, że większości Raków nie można nazwać samolubnymi, może to być prawdziwym dobrodziejstwem dla narcystycznego Wodnika.

LEW ZALEŻNY OD RYB

Ryb raczej trudno jest wyrwać z ich melancholijnego stanu, dlatego pomimo wszystkich działań Lwa, który jak wiadomo stara się być najlepszy we wszystkim i oczekuje od innych nieustannego potwierdzania tego faktu, będzie mu niezwykle trudno dogadać się z pozbawionymi emocji Rybami. Co więcej, z dużym prawdopodobieństwem Ryby również zaczną drażnić swojego partnera, zauważając jego niedoskonałości, które będą niezwykle trudne dla Lwa.

PANNA ZALEŻNA OD BARANA

Z natury Panna jest prawdopodobnie najbardziej bezkonfliktowym znakiem zodiaku. A gdy tylko Baran zda sobie sprawę, że prawie wszystko może ujść mu na sucho, z wielką przyjemnością będzie wykorzystywać partnera. Na nieszczęście dla Panny, ze względu na jej skromność, jest mało prawdopodobne, aby była w stanie zmienić tę sytuację na swoją korzyść.

WAGA ZALEŻNA OD BYKA

Pomimo tego, że znaki te są bardzo podobne w stosunku do wartości materialnych i światopoglądu, są one całkowicie przeciwwskazane do wspólnego życia. Dzieje się tak, ponieważ Byk nie zawsze będzie chciał tego, co zaoferuje im Waga. A jeśli weźmiesz pod uwagę, że Wadze już dość trudno jest dokonać wyboru na korzyść jednej rzeczy, w tej sytuacji będą musieli stale oferować alternatywne opcje, a to doprowadzi ich do szaleństwa.

SKORPION ZALEŻNY OD BLIŹNIĄT

Skorpion uwielbia intrygi i łamigłówki, a jak wiesz, Bliźnięta to jeden z najbardziej tajemniczych znaków zodiaku. Ponadto kolejną ważną kwestią jest fakt, że Bliźnięta potrafią intrygować non-stop, nawet nie wydając na to dodatkowej energii. W rezultacie w tym związku Skorpiony nigdy nie będą w stanie znaleźć odpowiedzi na wszystkie swoje pytania, co może wpłynąć niekorzystnie na ich dumę i będą coraz bardziej zanurzać się w labiryncie tych relacji.

STRZELEC ZALEŻNY OD RAKA

Pomimo tego, że domowy Rak powstrzymuje nieprzyzwyczajonych do myślenia o codziennych sprawach Strzelca, ich związek może być dość harmonijny. Zwłaszcza jeśli weźmiesz pod uwagę, że Raki bardzo lubią ponownie uczyć innych, jak prawidłowo gotować barszcz i sprzątać, a Strzelec nie ma nic przeciwko uczeniu się czegoś nowego. Z drugiej strony w takich parach istnieje niebezpieczeństwo, że Strzelec nadal będzie czuł się niespełniony ze względu na ciągłą potrzebę pozbawiania się możliwości spędzania czasu na podboju świata, a nie na rozwiązywaniu codziennych problemów.

Główne zdjęcie: volkovysk.by