Jeśli chcesz przyciągnąć pieniądze do domu, kup sobie figurkę konia, to rada ezoteryka. Statuetka konia sprzyja awansu i przynosi szczęście.

foto: google

Przepływ gotówki pomoże przyciągnąć statek. Konieczne jest tylko umieszczenie go tak, jakby płynął do domu.

foto: google

Ryba Arowana pomoże również przyciągnąć pieniądze do domu. W krajach wschodnich ta ryba jest symbolem bogactwa, sukcesu i dobrobytu, koszt niektórych sięga kilkuset tysięcy dolarów.

Zgodnie z nauką Feng Shui, Arowana przyniesie bogactwo, dobrobyt i sukces w biznesie.

foto: google

Ale nadal najlepszym i najkorzystniejszym talizmanem dla domu jest słoń.

Figurka słonia z podniesioną trąbą przyciąga szczęście, jeśli z opuszczoną trąbą - chroni dom. Ezoterycy radzą kupić figurkę słonia z kuferkiem skierowanym w dół, jeśli zamierzasz kupić mieszkanie.

Słonie można umieścić w każdym pokoju.

foto: google

Wielu szefów ma na biurku figurkę ropuchy na pieniądzach, ale niewielu wie, że ropucha powinna być umieszczona w taki sposób, aby symbolicznie wskakiwała do domu. Wtedy przepływ gotówki wpłynie również do domu.

foto: google

Aby pomóc ropuchom przyciągnąć pieniądze do domu, będziesz potrzebować monety, papieru i skarbonki. Monetę należy wsypać do soli na jeden dzień, a następnie wyjąć i zawinąć w papier o złocistym kolorze. Następnie wyjmujemy skarbonkę, kładziemy ją w dogodnym miejscu i wkładamy do niej złotą monetę.

Południowy wschód jest uważany za dogodne miejsce dla skarbonek i talizmanów, które przyciągają pieniądze i sukces.

Nie zapomnij dać odpocząć swoim figurkom - talizmanom. Jeśli talizman spełnił swoją funkcję, przyciągnął pieniądze do domu, to „wyślij go na wakacje”. Owiń go czerwoną szmatką bądź ręcznikiem i odłóż w spokojne miejsce, możesz go dostać w każdej chwili. Jeśli talizmany nie będą odpoczywać, nie będą spełniać swoich funkcji, po prostu będą reprezentować piękno i nie będzie z nich żadnego sensu.

Jeśli twój talizman jest zepsuty, lepiej się go pozbyć. Nie można go naprawić. Ezoterycy uważają, że talizmany psują się, gdy zabierają część negatywnej energii z domu.

Główne zdjęcie: google.com